Prijava

па узеће све ако им буде ћејф док има нафте има и пара

Ma gde ce zivotnu zaradu da skrca u Junajted haha

+

Ma gde ce zivotnu zaradu da skrca u Junajted haha

Ti znaš koliko su Glejzeri izvukli do sad para iz Junajteda, i koliko izvlače i sad kad je trećerazredni tim?

Oko 1.6 milijardi, da se ne mučiš da guglaš. To čudo pravi gomilu para iako je u rasulu, jer je brend, a ljudi su snobovi.

Melk, neće se to desiti vjeruj mi

Da je ČOVEK, vratio bi se u Sporting igrao za neki maksimalni minimalac namenjen za takvog klasnog igrača, da se osvoji titula u Portugaliji i napada drugo mesto u grupi za LŠ a kasnije i kupio taj klub i razvio bolji jut rikruting od Benfike.
Al samo kad bi bio ČOVEK a ne alavi monetarni terminator

E zbog ovog pišanja i ubacivanja trećeg golmana brazilci su upravo sebi obezbedili ispadanje od ujaka u četvrtini

Tebra, ne kupuje se Junajted ako nisi korporacija ili Arapin. Mora imas net worth makar 20 bil.

Moze da kupi Votford lol. Plus je patriota, kupuje domace lol

Mesi mi je sifra. Mozda ode u politiku, trenere, vlasnike, to se ne zna. Al tipujem na nekog predsednika Barse

па као феномено што је купио неки еспањол тотално небитан клуб и информација и он и све у вези са тим

Mesi se povlači iz fudbala i iz javnosti nakon igračke karijere mislim da je to nekoliko puta nagovestio kad su ga pitali o planovima. Reko kao da oće da odigra za Njuels nešto malo pre kraja al verovatno ništa od toga.

Mesi odjednom nestaje sa fudbalske mape sveta retko kad se pojavi i posle 10 godina snima reklamu za Mozzart

Ronaldo čovek ima najviše ciljeve i ambicije, ganja najveći uspeh itd. Ronaldo trener - ne, sportski direktor - teško. Vlasnik nečega i deoničar da, itekako. Tako da od kupovine nekog tamo Sportinga nema ništa, tu ne dolaze vrhunski igrači - naprotiv, odatle odlaze put jakih liga. Tako da ako bude uzimao tim uzimaće u Engleskoj, Španiji ili Italiji. Ne sam naravno, udružiće kapital sa nekim. Ili sportsku kompaniju, ne znam - na šta god da stavi ime cvetaće, u to nema sumnje.

aj jbg sad, 2 prvenstva osvojili... to je ko onaj sto se obogatio sto kupio bitkoin u 2010.

gde ti se izgubi post melkore?

Haha kako voli ronalda melk, postaje mi simpaticno i ne zelim da ga niko demantuje vise