Prijava

Pliduu pretpostavljam da je to posledica igranja cm, prethodnika fm-a
Od toga svi milenijalsi pate

Kad ih vidis ovako bezlicne, bez sarma, bez cilja i ideje samo jos vise boli poraz od njih.

I bukvalno je sve do siptara. Saciri na ovoj utakmici cetvrtina igraca iz prosle

Saciri je protiv nas imao motivaciju da bude heroj siptara

Šta muči Jakina ne znam, kako god, preksinoć saznam da je Batistuta tek od skoro u stanju da hoda normalno i živi bez bolova - kolena su mu toliko bila otišla da je čak tražio od doktora da mu se amputiraju noge, jer je bol bio nepodnošljiv. Ne znam koja tek operacija po redu mu je pomogla. Boris Beker spava na podu, u bolovima takodje, jer su mu otišli kukovi od tenisa. Možda je i ovaj nešto fasovao.

Melky čekamo spinovanje na temu zašto portugal igra bolje bez kristine

Sto sedi na klupi btw?

Otac taktike Fernando Santos tako reko. Bila neka anketa, 70% navijača iz Portugala htela da ne startuje penaldo btw. Budi se narod napokon i vidi kakva je prevara od igrača postao.

a mogli smo ovo biti mi...

Mozda smo i mi mogli ko i svi biti prosecannn srecan par

Nismo jbg, protiv nas izasli da ujedaju, protiv portugala izasli da se pojave.

Evo i gol dadose, a nema nista izduvani cekaju da se zavrsi

Ekipa bez lica, poljska.

LOL koji još debili primaju gol iz kornera na drugu stativu hah hahah

Uveli su sve crnce, šiptare, bossnce i ostale plaćenike i idemo 4 komada od autohtonus portugalskog tima

Dobro imaju par komada crnaca ali iz sopstvenih kolonija, šta

Ala je nabo Eto onog jućubera kolenom u glavu, zasluženo dodao bih. Jbt prilaziš ljudima na ulici, snimaš ih bez pitanja i dozvole, provociraš ih i kačiš na y zarad lajkova i love, i posle ti kurac kriv kad te iznabadaju i kukaš na sva zvona kako si žrtva - i to je ok, jer si jućuber. U šta se svet pretvorio.

Druuže kako igra ovaj Ramoš neće blago nama kristina ni da vidi teren

Ne vidim sta je toliki problem. Da sam ja na mjestu tih poznatih baaaš bi me bolio kurac što na putu od penthausa do privatnog aviona naleti neki peasant da me snima, baciš neku foricu, iskuliraš i nastaviš dalje. Tebi ni iz džepa ni u džep a njemu će leći na račun 13 ipo dolara i svi sretni.