Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Čitaj postove Celte lol
Urugvaj ide do polufinala, stavi to slobodno nema greške.
Hrabar prognozer Melk
Ne zvao se ja Vukašin ako Srbija ne prođe opet kataRstrofalno i na ovom sveckom.
Dakle, prvi scenario:
Brazil će nas ošuriti, pa ćemo sa Kameruncima odigrati nerešeno, što će nas dovesti u situaciju da ako pobedimo Švajcarsku, prolazimo dalje ako se na drugoj utakmici odigra, lupam, nerešeno. Pobedićemo Švajcarsku, pa će na drugoj utakmici biti nepovoljno po nas.
Ili ćemo jednostavno da pušimo Šaćiriju dok on crta Albanski grb na našem čelu.
Drugi scenario:
Svi će nas ošuriti bez obzira što se vi svi ložite na Mitrovića i što imate jaku željju da mu zgutate ceo kurac.
Treći scenario:
Dobićemo Brazil sa 1:0, izložićemo se najstrašnije kako smo poboljšali igru i kako Srbija napreduje i kako je Piksi faca. A onda ćemo na sledeće dve utakmice igrati svi goli da bi mogli i Kamerunci i Švajcarci da prave redaljku nad nama.
Srećno u osvajanju.
nikakva hobotnica nisi melkore
Kamerunu preti u sledećoj tekmi protiv nas da izjednače negativan rekord Mexika od devet uzastopnih poraza na sveckim prvenstvima, ovo danas im je bio osmi. Ima da grizu.
I tamo gubi od Srbije na penale.
Ne brani Muslera nema ga Kavani, smatraju tekmu već unapred dobijenom pa misle da mogu da rotiraju malo. Arogantno...
Kad igramo sa Brazilom
Sutra valjda
Poslednje mu je svetsko, mora Suarez da odigra vrhunski kako bi ga upamtili kao apsolutnu ledjendu, što i jeste. Krajnje namazan fudbaler, pun kvaliteta i vrllina, nikada ga ne bih otpisivao. + imaju Nunjeza.
Fifa otvorila disciplinski postupak protiv Ekvadora i Meksika zbog, pazi sad, homofobnih pesama navijača… u Kataru
trebali bi nasi da pevaju vucicu pederu, da vidimo cisto sta ce se desi
Mislio sam da je protivljenje pederastiji sad kul jer zalazi u reon poštovanja lokalnih tradicija
https://www.b92.net/sport/qatar2022/vesti.php?nav_id=2247713
Najzad dobar naslov na b92
Godin, covek koji je kao beba izgledao matoro
Golman i kompletna odbrana Južne Koreje se preziva Kim haha
нисам знао да годин игра фуцу и даље
Kao da su odbrana Srbije.
Kapiraš KiM (Kosovo i Metohija) a KiM je Srbija hehehe skechh
Jesu prematori igrači, nema šta, ali realno treba da odigraju 5 utakmica za tri nedelje, toliko mogu da odrade na visokom nivou. Iskustvo i kvalitet su zakon, džaba Kanadi, Kamerunu i Šiptarima sva kondicija i snaga sveta kad gol ne mogu da ubodu (Švajcarci jedva taj jedan).