Čet

  1. To je daleko gore, najčešće jer se ludaci nalože, onda hoće nešto dugoročnije. Bolje se ne dirati sa njima

  2. važno je napomenuti da nemaju sve žene isti stav kao autorka Crna Kutija. smatram da je važno imati na umu da je važno ne suditi, već slušati, jer svako ima svoju priču. žene su volele Džona Neša, bez obzira što bi ga neke možda a priori okarakterisale kao ludaka. s obzirom na to, veoma često ljudi sa odredjenim problemom imaju izuzetne osobine u različitim sverama života. znamo da kada je osoba prodigy možda nema poteškoća poput prosečne osobe, ali kao neku da kažem kompenzaciju ima potencijal za razumevanje i thinking out of the box kao što recimo normalna osoba nema.

  3. aha aha ubacuj samo tako kežuali engleske izraze tako ćeš biti uspešan u životu

  4. izvini. nisam razmišljao o našim izrazima, ali evo, recimo drugačije percipiranje odredjene stvari o kojoj razmišljaš. (thinking outside of the box)

  5. veoma često ljudi sa odredjenim problemom imaju izuzetne osobine u različitim sverama života. znamo da kada je osoba prodigy možda nema poteškoća poput prosečne osobe, ali kao neku da kažem kompenzaciju ima potencijal za razumevanje i thinking out of the box kao što recimo normalna osoba nema.

    ne patišpanjiši se, dupljače

  6. thinking out of the box
    thinking outside of the box

    mislim da gospodin smoklja ovde misli da to sto ti zelis da kazes se ne kaze tako. to sto ti kazes znaci da se covek ne nalazi fizicki u kutiji i razmislja o necemu.

    znaci:
    I was thinking inside the box, but it was dark and stuffy there, so I got out to continue thinking outside of the box.

  7. pa aj ovo prvo i moze da prodje, iako vec vuce na bukvalni prevod izreke, al ovo drugo definitivno ne

  8. Oksfordski bolje ti je da ga drkas nego sto se gadjas tu nekim engleskim izrazima

  9. jasno, hvala na ispravci. outside i out su sinonimi, ali koliko znam, kao fraza se koristi out of the box

  10. outside i out su sinonimi

    Nisu

    “Outside” is the opposite of “inside,” not being confined within a structure. It can also refer to the outer surface or outer appearance of something.

    “Out” implies movement away from inside.

  11. kao fraza se koristi out of the box

    iako se koriste oba izraza outside of the box se koristi malo češće

  12. Oksfordski bolje ti je da ga drkas nego sto se gadjas tu nekim engleskim izrazima

  13. + za defku,srbin sam cak se moze reci i da sam nacionalista al realno zalim sto vas alija nije sve pobio pretvorili ste mi od rodjenog grada selendru prevrce mi se zeludac kad cujem vas ogavni naglasak u prevozu..vi u stvari tudjmana i aliju treba da slavite da nije njih jos bi se jurili sa medvedima po onim vasim vukojebinama..tako da ono ne napadajte autora decko je realan..

  14. važno je napomenuti da nemaju sve žene isti stav kao autorka Crna Kutija

    u pravu si, obično lujke ili one koje se još nisu opekle nemaju ovakav stav

    John Nash je bio nobelovac, ako na tog misliš, ne govorim o neobičnim ili genijalnim ljudima, oni se makar lako prepoznaju, govorim o jezivim domaćim ludacima, onima zbog kojih žene nose suzavac u torbi i to

  15. Podšišao sam avokado, tako da ne raste previše u visinu, više onako grmast da bude

  16. Nije metafora ikakva, da se razumemo.

  17. John Nash je bio nobelovac, ako na tog misliš, ne govorim o neobičnim ili genijalnim ljudima, oni se makar lako prepoznaju, govorim o jezivim domaćim ludacima, onima zbog kojih žene nose suzavac u torbi i to

    dapace, takvi ljudi su za svaku osudu. nisam na njih ni mislio. nisam bas sasvim siguran da se takvi ljudi prepoznaju bas lako, obicno su neshvaceni. imas scenu u Blistavom umu gde mu se ljudi smeju, a on ih kulira

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.