Čet

  1. Zelim da se zahvalnim svim na prvi pogled malicioznim ljudima koji su me naucili veoma bitnim lekcijama, a bili su razocarani mojim postupcima i sledstveno izgubili taj sjaj u dusama. Shvatio sam i hvala.

  2. Prestaces simpovati?

  3. Pusti simpovanje to je najmanji problem.

    Problem je bio u neshvatanju vrednosti i cenjenja svakog trenutka. Ucenju na greskama.

    Povraca mi se zbog toga sto sam neke reci napisao bas ja. Ne mogu vratiti vreme i sa ovom perspektivom ispraviti stvari. Zao mi je sto sam oterao najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao zbog svoje lakomislenosti.

  4. najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao

    Ako se odnosi na Avvl, doslovno se upucaj.

    Ako je neko drugi i neko normalan u pitanju onda zanemari ovo

  5. Mislim da ta osoba moze da se prepozna. Ne, AvvI nisam upoznao. Ako si mislio da je onaj citat bio upucen Tomi, gresis. Razmisljao sam o nekim stvarima i setio se tog citata, zapravo njegovog smisla.

  6. Povraca mi se zbog toga sto sam neke reci napisao bas ja. Ne mogu vratiti vreme i sa ovom perspektivom ispraviti stvari. Zao mi je sto sam oterao najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao zbog svoje lakomislenosti.

    Tako to ide, ne misliš, oteraš ljude od sebe, posle se pitaš zašto, onda žališ...

  7. Otero sam sve koje sam voleo
    U samici sam Oče samo tebe psovao (puši kuuuraaaac)

  8. Nisam ulazio na forum nešto, al saga vuk-toma-avvl još traje?

  9. Mislim znam da su se svadjali stalno i spemovali, ali ono, daj oladite.

  10. sada avi ofuje a ovaj opet simpuje u prazno.

  11. Mislim da ta osoba moze da se prepozna

    Još sam tu, Vuče, još moja duša luta kišnim predvečerjima...

  12. zamolila bih da ne budem ubacivana u nekakve retardske sage gde se svadjaju i spamuju jer nikakve i nidje veze nemam s ovima

  13. Autore Toma, mislim da ste sigurni neko vreme

  14. Ali, da li smo uopće sigurni i što to sigurnost jeste?

  15. e pa ne kaže više, crklo je u kontejneru.

  16. Eh da mi jave da je Fejd crko pa da se izubijam jevtinom votkom ko na maloj maturi, da.

  17. crko je fejd, pregoreo ko osram sijalica.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.