Prijava

Zelim da se zahvalnim svim na prvi pogled malicioznim ljudima koji su me naucili veoma bitnim lekcijama, a bili su razocarani mojim postupcima i sledstveno izgubili taj sjaj u dusama. Shvatio sam i hvala.

Prestaces simpovati?

Pusti simpovanje to je najmanji problem.

Problem je bio u neshvatanju vrednosti i cenjenja svakog trenutka. Ucenju na greskama.

Povraca mi se zbog toga sto sam neke reci napisao bas ja. Ne mogu vratiti vreme i sa ovom perspektivom ispraviti stvari. Zao mi je sto sam oterao najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao zbog svoje lakomislenosti.

najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao

Ako se odnosi na Avvl, doslovno se upucaj.

Ako je neko drugi i neko normalan u pitanju onda zanemari ovo

Mislim da ta osoba moze da se prepozna. Ne, AvvI nisam upoznao. Ako si mislio da je onaj citat bio upucen Tomi, gresis. Razmisljao sam o nekim stvarima i setio se tog citata, zapravo njegovog smisla.

Povraca mi se zbog toga sto sam neke reci napisao bas ja. Ne mogu vratiti vreme i sa ovom perspektivom ispraviti stvari. Zao mi je sto sam oterao najkvalitetniju osobu koju sam u zivotu upoznao zbog svoje lakomislenosti.

Tako to ide, ne misliš, oteraš ljude od sebe, posle se pitaš zašto, onda žališ...

Otero sam sve koje sam voleo
U samici sam Oče samo tebe psovao (puši kuuuraaaac)

Nisam ulazio na forum nešto, al saga vuk-toma-avvl još traje?

Mislim znam da su se svadjali stalno i spemovali, ali ono, daj oladite.

sada avi ofuje a ovaj opet simpuje u prazno.

Mislim da ta osoba moze da se prepozna

Još sam tu, Vuče, još moja duša luta kišnim predvečerjima...

zamolila bih da ne budem ubacivana u nekakve retardske sage gde se svadjaju i spamuju jer nikakve i nidje veze nemam s ovima

Autore Toma, mislim da ste sigurni neko vreme

Ali, da li smo uopće sigurni i što to sigurnost jeste?

e pa ne kaže više, crklo je u kontejneru.

Eh da mi jave da je Fejd crko pa da se izubijam jevtinom votkom ko na maloj maturi, da.

crko je fejd, pregoreo ko osram sijalica.