Čet

  1. Falabogu da imamo kakvo je to nonsens pitanje

  2. To možda nemaju ove balkanske zemlje trećeg sveta

  3. Nema veze sad što nam gorivo iste cene ko i londonu, ko da to bitno nešto

  4. Napokon razuman rezon, to je samo znak približavanja zapadnom svetu

  5. Али најбитније је да је Вукајлија на фејзбуку живнула.

    https://m.facebook.com/photo.php?fbid=869807725177184

  6. A jes bilo jako danas, nema struje ne rade semafori ali solidno smo funkcionisali nije bilo udesa nekih, veci centri bili na agregatima pa nije se primjetilo ali nigdje kafu da popijes, ne rade aparati moro sam da stučem energy jer sam kofeinski zavisnik

  7. dobro je plidule bas sam se brinuo za tebe danas i jovora nema vas ceo dan. struje nema napolju pakao reko sacu morali se odvoje od kompa propast ziva

  8. Ma ja sam odvojen od kompa cesto, poluterenski mi je posao ali svakako hvala na brizi znam da je bila IZISTINSKA.

    Ma nije dugo trajalo, tipa 2h dok je doslo do potpune uspostave struje ali svakako interesatno.

  9. da al fazon zbog prevelike potrosnje leto tek pocelo

    bukv ako nesto se ne uradi moz jopet se ocekuje

  10. to su vrv kumovali djembeli njemci u kroaciji koji spavaju pod klimama

  11. Ma ne moze, ovo došlo do sjebavanja na mreži između šipaca i grčke, mi smo struje izvozili bruku pogotovo hrvatima, toga nama ne fali

  12. Indexovci zakmečali na srboćetnike

  13. el nije u cg nesto crklo

  14. Crkla sklombocna kod ispravljaca

  15. Lol jovoru se još nije vratila struja

  16. Chevu be like: kako mislis jutro ?

  17. Bolestan si majmune jezivi, bednice progoniteljski svega sto ima prizvuk zenskog

  18. Kajzene ukini ejdusu glavatar, vidim da si svraćao.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.