Čet

  1. sinoc odgledo onaj manu chao cert odlican vaib pocecanje

  2. јесте најаче кад пљује БУША ЏОРЏА

  3. ај сазнајте ко је ова слаткица што пева на егксит

    да не остане на прошлој стр

  4. ima dobra ta tradicia izvinjavanja performera iz nato zemalja

    secam se kace moby izvinjavo. Bukv ovi sto sa zapada dodju misle na exitu sve prvosrbi lol

  5. radikalski festival bukv

  6. 627
    ај сазнајте ко је ова слаткица што пева на егксит

    да не остане на прошлој стр

    ova sad?

    izvesna Kenya Grace po svemu sudeći

  7. Žao mi realno što neću ići da čujem Toma Morela sutra. Mada možda i odem na kraju.

  8. ма јебо вас том морело у гузицу
    да шмољко ова сад

  9. secam se kace moby izvinjavo

    има церт његов из 2009 кидање ал нисам видео каце извбињаво

  10. Šta znam, ja sam na exit prvi put išao 2005. i pucala me je euforija svake godine bila, i dobro sam se provodio bio, nema šta. I dobro to vreme bilo u ns a kako sam bio kafanski čovek i kretao se među ljudima baš dosta, dobijao sam akreditacije za džabe ili uzimao karte za nešto malo para. Prošle godine sam mislim prvi put u lajfu uzeo kartu na kapiji, kao sav civilizovan svet.

    Exit sada baš baš slab, baciš pogled na lajnap iz tipa 2009. i shvatiš da ovo nije ni četvrtina ondašnjeg kvaliteta. Stejdževi izgledaju dobro ali toeto, ostalo sve ili je isto, isli izgleda ko vašar. Nema više ni kvalitet ni dušu, ne zato što sam ja omatorio već jednostavno nije više to to.

  11. otprl ko ovaj blekaj pisd juce fore sa srpskom zastavom, bukv jedenje govana uvlacenje publici al ovo mobijevo bilo iskreno odsrca

    bilo toga jos al necu nagadjam sad

  12. добро некад је било боље а сад више није јер је некад било боље а сад ипак није

  13. јбт 200к људи годишње кроз 4 дана па то је пола НСа

  14. Brt na sat, sedam i 35 se Mobi izvinjava, nemoj to da mi radiš

    https://www.youtube.com/watch?v=vyKHcKgnBPE

  15. ma ajde kurac nije racunica dobra, obj se vrti 70-80k ljudi ukupno, koko njih kupi za sva cetiri dana vrv 80%

  16. Brt na sat, sedam i 35 se Mobi izvinjava, nemoj to da mi radiš

    https://www.youtube.com/watch?v=vyKHcKgnBPE

    ahahaha kakav drugoamer

    obama dobar bus sranje

    lici na onu spiku djilas dobar vucela sranje

  17. ne znam dal se bili ajdol isto nesto u tom kontekstu obracao publici ili neko al bilo je tih izvinjenja

  18. A jbg ponadali se i oni ko i mi sa Koštunicom i Tadićem i Đinđićem, zajebe se čovek šta ćeš

  19. jeste, i mi sa brnabom prva zena presednica lezba lolo nemodz ne valja

  20. Ma kakvi, Bili Ajdol došao, odvalio koncert, umalo srušio tvrđavu i otišo kući čovek

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.