Čet

  1. I da, gde je kalendar sad?
    I je l' mi se čini ili ima manje poruka po strani?

  2. ма поједностављен форум као да је 1997 пица хат сајт мењај ово у курац више
    и да гледам умри мушки

  3. da jbt vracaj kalendar

    K A L E N D A R
    A
    L
    E
    N
    D
    A
    R

  4. враћај сајт на старо уа управа напољеееееееее

  5. вујаклија живи 18 година да би сајт изгледао овако молим вас

  6. Nema ni opcije KOMENTARI, nema kalendar sto kaze Pepsi, nema aktivnih tema sa strane sto je najveci problem, menjao si a opet nisi uveo opciju za citiranje kao na svakom normalnom forumu sto postoji od pamtiveka, promene su uvek dobrodosle ali postojece nisu galantne

  7. 10 активних аутора и никоме се не свиђа сајт ни није ни размишљао о променама и ажурирањима враћај на старо или гаси сајт ионако те кошта немаш зараду

  8. Komentari? Pretraga?
    Čemu ovo služi? A uz to i ne radi.

  9. Страва је што немамо никакве повратне информације о овом пројекту а имамо 1001 питање надам се да то значи да је власник сајта преокупиран враћању старог интерфејса

  10. do sad sam te uvijek mlako branio ili bar bio neutralan sad si bas ono usro

  11. Dobar Umri muški, isti šmek ima ko klinac kad sam ga prvi put gledao a gledao sam ga min 5x celog, zato ne kenjaj mnogo na ovaj tužan dan i vrati stari izgled

  12. a na mobu je tek dizaster, naci ide drop down menu pa forum za rifres, ne radi skrol na dole nego moras ovako

    Сада десктоп верзија на телефону изгледа нешто лошије него мобилна верзија на прошлом дизајну. Тренутна мобилна пара очи.

  13. Na kompjuteru se vide komentari i pretraga, ali se ne vide linkovi, što obesmišljava postavljanje istih (linkova). Takođe nema ni kalendara.
    Ili vrati na staro ili napravi tako da sajt bude funkcionalan, da se lako nađe ono što želiš. Mislim, kad već ulažeš trud.

  14. Ćao ljudi, otkad je ono pravo četovanje ukinuto?

  15. Od '45. kad je rat zavrsen i komunisti pobijedili

  16. Prijašnje je bilo bolje.

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.