Prijava

Puppeeeet!!!1

Ko majmunska boginja si bila
A ja lud i mlaa-a-a-ad
tad nisam znao da te čuvam,
kajem se i sa-a-a-d

Lako je tuđim kurcem majmunske boginje mlatiti

Majmunske gloginje

Ode mi defka Majmunske bloginje u ropotarnicu, kult Mylyce je još jak ovde.
PS defka zakurac bila, čisto se obradovao kao dete što sam je smislio, ili kao Jovor kada nađe reč koja ga izdaleka podseća na kurac, pa se smeje i hihoće.

Dokazuju da je majmun nastao od čoveka - majmunske antropologinje

Hahaha vidi brata ispoštovao moj prijedlog <3

Dobro ti je ovo ispalo, kameni. Željno isčekujemo novi dan i i novi recept na “šta danas ručate”

ali samo kad bude nešto zanimljivo slikam

čekaj bre, kako su uopšte donete majmunske boginje u evropu? je li onaj čovek izjebao ili bio izjeban od strane nekog crnje u nigeriji, pa su tako prenesene?

A znaš li onu foru ja sam moj mjesec ahahahaha

morning Jovor vibes

Kinez jeo supu od crnje u nigeriji

Srkala se supica ko hotul kad uzme da lapće samo on nateže 9 litara hahhahahah, btw imam strašan schizopost da šerujem al neću ovde ovo je shitpost tema to ću na oglasnu tablu

Uopste se ne prica o ovom virusu po medijima izgleda da nece zaziveti mada rano je reci.

Ejdus se smorio sto sve ide nekako traljavo a jedva ceka jos jednu epidemiju da broji mrtve od vakcine

Pa ako je verovati ovom narativu sa pripremnih vežbi onda i treba da ide traljavo, pa da mutira i mutira i onda kao sve veći broj mladih ljudi strada dajte da se kontakt trejsuju festivali i žurke, a na kraju karantini sve dok ne primiš bocu al nzm će vidimo

Nadam se da će stvarno da bude tako, pušite mi kurac svi vi lajferi što idete na žurke i festivale sa sranje muzikom

gde su ona lepa vremena kad krenes u prodavnicu, stavis masku i ne moras da se javljas smaracima jer ih prosto nisi video sta da se radi

Ako odgode Ramštajn, jebaću kevu nekome.