Prijava

Saće akobogda nova epidemija , nije još ni ovo govno od korone crklo, a sada krećemo opet, da se podupla.

Zanima me da li će se ejdusi vakcinisati vakcinom za velike boginje u koju Bil Gejc ne trpa mikročipove od kojih se umire nakon 5 godina, ili su mržnjom kovid vakcina zamrzeli sve ostale vrste vakcina, čak i one bez kojih se ne može živeti.

Od ovih majmunskih boginja koliko vidim jos niko nije umro, tek zbog ovog sranja ne vidim potrebu za vakcinisanjem

tek je krenulo, samo čekaj dok malo mutira, onda će biti svega.
zanimljivo je kako većinu slučajeva u evropi čine pederi
https://www.bbc.com/news/health-61520228

шта мислите шта ће заштита бити сада рукавице, комбинезони, гас маске, 4 метра дистанца? једва чекам то да видим

ne želim da razmišljam o tome.

(Trifors pise o ovom sranju)
mesni: ne trazi vise kurca

24h kasnije

mesni: (pise o ovom sranju)

Inace nakon 2 godine jebade u kojoj je "struka" promasila bas sve, a poremeceni antivakseri LOL pogodili bas sve, svako ko nasjedne na ovo sranje 5 min nakon fajronta i krene da slusa "struku" ispocetka stvarno zasluzuje sve najgore

па има да наседне још више него за курону ххех

Širi se među homoseksualcima, zato ste se vi zabrinuli hehe

Od 2000 gluposti koje su prognozirali poremeceni antivakseri pogodili su samo da ce biti treca doza vakcine i to im je bas VAU.

Sve ih jeblo kinesko, šta su sad opet pojeli...

Mali Mujo
(Trifors pise o ovom sranju)
mesni: ne trazi vise kurca

24h kasnije

mesni: (pise o ovom sranju)

a gde je drugi deo mog posta sa te teme?

Sve ih jeblo kinesko, šta su sad opet pojeli...

nisu ništa kinezi ovaj put, sada je u pitanju ranija vrsta hominida, a ne homo sapiens, vrsta koja se zove afričke crnje.

Ne verujem da ce biti ovo neka ozbiljna pandemija i hajp.

a sta je sad problem sa vakcinama? ove sto preporucuju su bukvalno najstarije razvijene, i svi smo ih primili sto imamo onaj pecat na ruci.
sta sa tom ne valja?

ne povezivati sa ovim hajpovanjem po medijima sad svake moguce bolesti jer jebi ga klikce se na sve posle 2 god sranja

ne bi me iznenadilo doduse jos neko koprcanje sa maskama i tako ta sranja

mada verovatno nece, za koromu se nije znalo ko zarazan, ovo je kapiram dosta da se maknes ako vidis nekog da ima cireve po licu

Pojo znači Kinez afričkog crnju.

E da Celt krenuli su prvi karantini po Belgiji od juče - prekjuče. Gledaj vesti Celte.

Celte ta prva vakcina je pobila i osakatila toliki broj ljudi da me sada stvarno zabrinjava kakve standarde nam ovde postavljaš

Uzgredbudirečeno, ako me neko bude pitao zašto sam ih sve primao kao mala biba ako sam protiv njih to sve ide na dušu mojih roditelja ja nisam volontirao za taj poduhvat nema smisla počinjati debatu o tome uopšte