Prijava

Imaćemo ovakvu temu, trebaće.

Dobrodošli geekovi, techsavy-ji, jahači ponzi šema, blokčejnaši i ostali.

Jedan lik na ovom sajtu rekao mi je da sam neozbiljan, da mi treba jedan da crta, jedan da kodira a ja da češem jaja. Da to nije istina bićete uvereni. Posedujem grafičku tablu koju sam kupio preko kupujem prodajem, poznajem kod dovoljno za ovo što mi treba, imam i iskustva.

Jedna NFT kolekcija spremna je za lauch. Što se tiče slika. Sutra prelazim na kod.

KOLEKCIJA ĆE BITI BESPLATNA, TJ. FREE MINT

Kad dodje vreme za whitelist, članovi ovog sajta biće povlašćeni. Ko god može da doprinese oko discorda, twittera, makar kao follower/member, dobrodošao je.

Plan je jednostavan: ja vama podelim NFTijeve džabe, vi ih posle zavaljate na secondary marketu za recimo 0,5eth, al nek je 0,3. Moj profit biće od royalties-a (par procenata od svake prodaje). Jedino što će trebati je malo hajpa.

KOLEKCIJA ĆE BITI BESPLATNA, TJ. FREE MINT

POKLANJAM VAM PARE

Što se tiče slika

Jesu u pitanju slike mlade vukajlijaške kurčetine?

Skinuo sam slike i imam ih na hard disku sad a nisam ti platio ništa.

Čekaj dok se završi mint pa ćeš “desni klik - save as” u boljem kvalitetu

Autore Maestro, hajpali smo i gore stvari. Imaš moju punu podršku, a i pomoći ću u okviru svojih ograničenih sposobnosti.

#parebezmotike

Nastranu sarkazam, spreman sam pomoći iako sam go skeptik.

Oću ja ozb kad je džabe ni sirće se ne odbija
Daj originale u pvt imam dobar osećaj za ovo

Ovaj cica draza nft odlazi lagano za ceo eth sig

Ja ne znam ni sta je nft, valjda te, kad imaš solidna primanja, boli kurac za te prevare i “easy money” šeme

Drag si mi momak, stariji si malo od mene ali dat ću sebi za pravo da te posavjetujem:

Zavrsi neku školu, nađi neke kurseve na udemyu jebiga, baci se u nešto konkretno gdje malo treba i da zapnes, ovo preko noci brze pare, od toga nikad ne bude nista.

Plidu ima i vas Turaka u kolekciji sa fesićima gore opusti se

autore maestro, da li si stvarno ama baš toliko apropo da tražiš pomoć od vukajlijaša poganih?

Ovo kako funkcionise necu da skapiram ni za 1000 god

funkcionise kao kaljava masturbacija blockchaina

ma ja ti samo iskreno govorim, meni ni iz dzepa ni u dzep ali bojim se da je ovo još jedna jutjub karijera.

Mozda te neko od ovih ljudi kojima svaki dan kapne ozbiljna dnevnica, i pripazi nekom simbolicnom cifrom jer im tvoje ideje dodju kao zabava u luna parku ali znaju i oni da je ovo melkijadesov roman

Plidu druze moj, imas neku pogresnu sliku o meni, imam para da te kupim dvaput

Nft nisu budućnost, već sadašnjost, nažalost. Mogu tu da se uzmu neki novci ofkors, ali čini nas lenjim, glupljim i gramzivijim, i biće skroz zanimljivo kad krene dole zajedno sa bitkoinima, šitkoinima i ostalim sranjima.