Prijava

Celt imam ja mozda i bolju ideju, po uzoru na fm. Napravi se igrica, ljudi izmintaju klubove, izmintaju igrace i trenere, trguju posle s njima i igraju neke lige. Igraci i klubovi bi bili izmisljeni tako da nema potrebe za licencama

Ti mi se bas razumes u umetnost autore kameni cuti tu i komituj e

Ama jok, ja samo izguglam kod i zalepim ga de treba

Kojom sam magijom malopre naišao na ovaj video od 17 pregleda.

Al bolji kontent od Maestra

https://youtu.be/2MQ5LTRGB5A

Treba podrzat ovakve kanale

De da mu uplatim malo kripta, sevap je

e ne može preko guzovače. bolje uplati na pejpel realno.

Pa da me doksuje hajvan

Imam jednu ideju.
Napravimo NFT kolekciju "ZJALE". Npr. sastoji se od 30 ili 50 različitih zjala.
Promovišemo je kao fazon, sada konačno, prvi put u istoriji imate mogućnost da bukvalno prodajete zjale i od toga još i zaradite.
Mislim da bi bila super šaljiva kolekcija, u skladu sa šaljivom prirodom cijelog sajta.
Zjale bi mogle uključivati i elemente društvene kritike i parodije, na konzumerizam, kapitalizam, pohlepu itd.
Nešto na fazon onog "Artist's shit"

Melkor da bude ilustrator, Scouser zadužen za marketing i promociju i prodaju, i mi ostali pripomognemo malo, što se zaradi od prodaje dijeli se na ravne časti među učesnicima u projektu prodaje zjala.
Ako se šta napravi, meni dosta 20% jer sam dao ideju... Uplate na PayPal... :)

Ako ste šupci ukradite mi ideju, pa pravite sami, neću zamjeriti. Ja samostalno to i onako to ne bi pravio. Biće mi svakako drago, ako bilo ko šta zaradi od ovoga.

Takođe koji god pojedinac bi to pokreno sam, ne bi od tog posla bilo ništa. Al ako ima više koji bi to pogurali, mogla bi možda proći fora.

Koliko imas godina, iskreno?

Maestro ne trpi konkurenciju..usledice

NFT WARS

Jovo činiš da mi Bombaš postaje draži...
IMA LI IŠTA VIŠE SMISLA???????

Au jovo sta ti radis vidis li coce

Šta, pa nismo par, pa da se moramo dobro slagati. :)
I ti meni ideš malo na kurac...pa nikom ništa.

Au jovo sta ti radis vidis li coce

Na šta misliš, ne kontam? Bio si već na ovoj temi, i već si se izjasnio po pitanju "zjala"...

Mislim dakle na stvar ovu,
Stono kameni isproziva jovu,
Da mu zbog njeg' bombas posta drazi,
Zbog postova ludih po bosni ga trazi

Smrt popa mila JOVOvića