Ni tamo ni 'vamo (mirenje stavova)

  1. Celt puno palamudiš opet, kao onda u doba korone. Po tebi je jedino prihvatljivo da slediš stručne ljude na nekom polju, bez obzira što i na tim stručnim poljima, među stručnim ljudima, postoji razilaženje. E ti tu onda pratiš mejnstrim, tačnije ono što ti i kako mediji predstave.

    I u doba korone si imao stručne ljude koji su govorili protiv maski i protiv vakcine za covid, ali ti si odlučio da pratiš mejnstrim odnosno naučnike koje podupire neki cnn ili slično. Tako da se i ti nalaziš u istoj logičkoj zamci kao i svi mi, stoga ni ti kao ni mi ne bi trebalo (po tebi) da imaš ili zastupaš jedan stav jer istina je uvijek negdje između reklo bi se.

  2. prijatelju, moze da se pise o necemu iako sam nisi takav, ili ne umes ili stagod. to sto ti uzmes pa sve sto napisem pripises ko da pisem u prvom licu to je tvoj problem, ne moj.

    jedno je kako treba, drugo je kako radis. i niko ne radi savrseno, ali jedemo govna o tome sta bi to moglo da bude.

  3. Nisam nešto specijalno ispratio temu, nivoi jovorizacije su visoki zadnja dva dana pa ne mogu bas da iscitam svaki njegov post, ali tvoj iscitam i vidim neki sarkastican ton u njemu pa se osvrnem na to, no hard feelings

    U sustini, mozes da zastupas jednu ili drugu stranu u gotovo svim zivotnim situacijama i okolnostima ali nikada sa sigurnoscu ne mozes reci da si u pravu i to bi trebalo da nam svima bude pocetna tacka u debatama jer sto vise vjerujemo u ispravnost i istinitost naših stavova, to smo više fanatični i isključivi.

  4. Osim mene. Ja sam uvek u pravu. Jebiga, šta je tu je. Više je prokletstvo nego sreća.

  5. Usamljeno je na vrhu. Čujem tako ne znam iz prve ruke jbg.

  6. Osoba koja ni o čemu nema izgrađen stav nema izgrađeno ništa. Naravno on može biti varijabilan i promenljiv dok se ne učvrsti u određenoj tački koja je više za nego protiv ili obratno, ali ako ne postoji to je onda izvan sfere interesovanja individue ili je ona prosto bezlična, kolebljiva i socijalno neutemeljena, bubašvaba. To su dva jedina objašnjenja nemanja mišljenja. E sad jedno je nemati mišljenje, sasvim drugo ne iznositi ga. Ali imati i ne iznesti ga je toliko pizdasto da je bolje da ga nemaš.

  7. imam misljenje o ovom tvom postu i tebi generalno al necu da ga iznesem

  8. imam misljenje o ovom tvom postu i tebi generalno al necu da ga iznesem

    Sumnjam da sam ti interesna sfera tako da ništa od trola.
    :) Probaj sa greb, greb web

  9. OK je imati mišljenje na neke teme relevantne za tvoj život i interesovanja, ali imati jako mišljenje o SVEMU od turšije do obućarstva u Kurdistanu je nepodnošljiva osobina.

  10. OK je imati mišljenje na neke teme relevantne za tvoj život i interesovanja, ali imati jako mišljenje o SVEMU od turšije do obućarstva u Kurdistanu je nepodnošljiva osobina.

    Bila sam jasna. Stvarno. Nigde nisam rekla da sve mora da te zanima. Ali za neke opšte stvari, ili onoga što se tiče lično osobe - nepojmljivo mi je nemati stav. Ne mogu to da razumem. Glupa sam. Ne mogu da razumem da neko ćuti i guta pomije koje mu servira neko ne drugi, već treći. Ne mogu da razumem da se želi živeti u boljem svetu a pritom ne činiti ništa da se isti poboljša. Ne mogu to da razumem. Ponoviću, glupa sam.

  11. obućarstvo u Kurdistanu :D izuvanje.

  12. Povrtarstvo u Peruu, razvoj obućarskog zanata u Norveškoj na prelazu iz 19. u 20. vek :D

  13. Zasmejavaš "je" mister no. You're in

  14. Ne jebe Melk, nego duhovit.

  15. Dodaj je na Fejsu, bocni je

  16. Praćenje menstrualnog ciklusa bivše :D

  17. Posveti joj pesmu na MySpaceu

  18. Zasmejavaš "je" mister no. You're in

    Njoh, njoh, a tebi sve krivo. ŠmokljaN! :D hahahahah

  19. Jebeš ga, volim ih lude...

  20. Ko da su normalne, svedene, mirne i stabilne mnooogo seksi. Glupe su ko kurac! Jedni nokti, kosa, veštačke trepavice i guzice u tangama sa tigrastim printom.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.