Prijava

Nisi nikad čuo pretnju Prosuću ti drob?

A kavurma standardno kafansko jelo, doduše sad već pripada prošlosti

Pod kojim si ti staklenim zvonom odrastao, Jovore?

Niko: ...
Jovo: Danas sam čuo za reč kolo. Navodno nešto kao valcer, samo mnogo primitivnije. I još jedna reč beše smešna, ah da, da, Fiat Punto. Navodno neko prevozno sredstvo. Meni izgleda ko abortus od Maseratija, ne znam. Pitaću svog batlera.

Jovor poremecen LOL

Nije sramota reć da nešto ne znaš. Sramota je ostati u neznanju i ne naučiti.

Inače kavurma ovdje u kraju oko Banja Luke, baš se slabo jede... Nisam se imao prilike s njom susretati.

Ovdje stavljajte nove stripove koje ste naučili, stripove koje niste prije znali, sa njiovim glavnim likovima. Ako se ko zajebe u imenu pošto su imena stranjska, možete ispraviti. Kontam da nije loše da ima i ova tema... Da kupimo jedni od drugih nove stripove i malo širimo znanje...

Zagor, pravog imena Patrik Vilding, indijancima poznat kao Zagor tenej, duh sa sekirom. Mnogo lep, a ne jebe. Njegov sajdkik i komik rilif je Čiko, meksikanac koji je večito gladan.

Teks Viler, teksaški rendžer, međštovateljima Manitua poznat kao Noćni Orao. Nema veze s Mimi Oro. Jebe češće od Zagora. Njegov verni drug je Kit Karson, ko sin od auta, hehe. Kit je poznat i kao Srebrna Kosa.

Dilan Dog, lečeni alkos i detektiv za paranormalne slučajeve. Jebe, ne vadi. Njegov sajdkik je Gručo Marks koji liči na Gruča Marksa.

I ja sam dugo mislio da je kavurma neko prokletstvo sto ti bace ciganke kad im ne das dinar

Nije sramota reć da nešto ne znaš. Sramota je ostati u neznanju i ne naučiti.

Sramota je isticati svoje neznanje i promovisati ga. Edukuj se u tišini sopstvenih ćoškova

Plastični Zet ima MUDA, vukajlija mu to neće oprostiti

Haha a za koji ce mu kurac ove rijeci mislim okej bogatis vokabular al to ti nece pomoci puno vjeruj mi, moj vokabular je prostran ko tibetanska visoravan ali sto bi rekli ameri;

A fat lot of good it did me..

Internet je mesto gde svi jebu, bogati su i sve znaju. Jovor svojim neznanjem ruši postulate interneta.

Sramota je isticati svoje neznanje i promovisati ga. Edukuj se u tišini sopstvenih ćoškova

Poenta šerovanja, uz naravno definiciju, sliku, primjer, itd. je da i drugi nauče neke manje poznate riječi.

Haha a za koji ce mu kurac ove rijeci mislim okej bogatis vokabular al to ti nece pomoci puno vjeruj mi, moj vokabular je prostran ko tibetanska visoravan ali sto bi rekli ameri;

A fat lot of good it did me..

U suštini si donekle u pravu... te neke manje poznate riječi i nisu naročito korisna stvar. Da su mi trebale u životu, znao bi ih... Al ne možeš sve gledati ni samo praktično. Ja sam pomalo geek za jezike, vjerovatno sam baš zbog toga i dospio na ovaj sajt, još dok je bio fokus na pisanju definicija.

Uvijek me zanimao jezik, lingvistika itd. Volim i oko stranih jezika da čačkam... Pa mi je onda u nekom trenutku palo na pamet, okej, daj da vidim da li ima nekih značajnijih rupa u vokabularu i u maternjem jeziku koje bi trebalo popuniti. To mi dođe kao hobi.

Upoznao sam kul švabu rodom iz irana, lik priča dva jezika native, 5 fluent i ima certifikate da potvrdi, da ne bude samo masna lovačka priča. Njega neopisivo zanima logika iza gramatike u različitim jezicima, što ga, jelte, goni da uči nove i nove jezike.

kul švabu rodom iz irana

true arijevac

Nastranu tvoje i moje mišljenje, taj Darijev potomak je Švabo 1/1.

Pa ja sam upravo tog mišljenja, Arijevci su upravo potekli sa tog predela Persije, a samo ime Iran znači bukvalno zemlja Arijevaca.