Prijava

putine resavaj al cuuuvaj nam kamenofila

Mene čuva Harald Peti.

kamenofil: kralje, kralje, hocemo li na pivo??
kralj:

G D E
D
E

(kralj: hnjo hnjo hnjo)

Na leto ja i Harald idemo na antarktiku posetiti koloniju kraljevskih pingvina, ili kako ih on zove, pingvina.

Ja harald hadrada i cica morada

Sumnjam da znas da navedes tri domaca Haralda

ee secam se sta su sve pricali drugosrbijanci na pocetku vojne operacije, kakve su to groteskne lazi bile.bukvalno su isti ko siptari..ameriko ti najaca ti nas frend.

Drugari, aj da se ne lažemo Ukrajina i Rusi smorili.
Meni je recimo, barem lično, mnogo interesantnije ovo sranje u Gazi; i cela priča oko Trećeg svetskog rata.
Ko još veruje u te budalaštine? Putlerove blefove? Pa Kralj Čarls bi ga nasisao kurcem, kad bi imao vremena da se zamajava budalama.
Kao Iran pošalje 300 kuraca-palaca na Izrael, ovi im obore sve i onda Ješue ispale JEDNU raketu koja padne tik pored najtajnijeg Iranskog nuklearnog projekta, sledeći put možda neku petardu nakačimo lol.
Kada se tako dobro razumeju iranski ajatola i džu hard-right brat - mi generalna žgadija nema čega da se plašimo.

Ukrajina ruje smorili be like: duva amerika tamo nije zanimljivo ostavi se tog rata lol

Svako svoga konja hvali moj caro

tupadzije kad ce te da shvatite da ne moze da ti bude prijatelj neko ko te bombardovao.
a vojno najaci ne verujem da su.mozda tehnicki ali kad bi bilo stani pani pola bi se vratilo u svoje maticne zemlje.oni su u borbi nesto poput veljka raznatovica, mogu da se bore samo protiv nekog ko ne moze da uzvrati.

ajde ajde labe idi gledaj ruske filmove jebi ljudmilu vozi lada njivu pusti ti drugosrbe nek veruju u svog sneska

a oni ce sigurno da voze nove mercedese i zive americki san, samo da dodje djilas

brate desice se to, ne odma ali lagano treba neko vreme da prodje. i demokratski poredak da se ocuva, to je krucijalno. da se narod pita kao sad da imamo slobode kao evropljani. to je presudno

izmeri temperaturu

ma zezam se moguce je to.ali kako kad taj isti narod koci investitore.rijo tinta npr/a znas sta bi bilo kad bi doso rio..bdp bi leteo uvis kao storm shadow

Labo ne bih da ti rusim snjeska ali bombardovao bi te i kinez i rus da si se usprotivio njihovim imperijalistickim zeljama u periodu kad su apsolutno najmoćnija sila na planeti.

Kineze i Ruse boli kurac za Balkan (još uvijek) i nek tako ostane, ne treba nam sranja i u njihovoj režiji