Prijava

...Sećam se devojke jedne, sa kojom nisam ni planirao da imam bilo šta, koja mi je objašnjavala kako muškarac mora biti genetski savršen da bi bio otac njenog deteta. Lol. Sve na mestu da bude od glave do pete + duša + intelekt + ostvarenost na svim poljima. Ženica od svojih 1.60 osrednje lepote i sasvim koščata, bleda, prirodno narandžasta, pomalo simpatična. Malo se doduše namrštila na primedbu da bi takav ganjao Penelope Kruz i Fride Pinto, no ostala je čvrsto pri svom. Ne znam kako je prošla posle na lutriji života i je li joj vreme oborilo standarde.

Mislim da ti je na fin način rekla da joj ne treba neko sa užim strukom od nje.

zene mnogo ozbiljne, muskarci mnogo detinjasti, zene mnogo traze, muskarci bez ambicija, zene mnogo probirljive, muskarci slabog kvaliteta, zene debele, muskarci celavi, i aukurac.

postavlja se pitanje ako tolko ne valjaju ovi sto su vam kompatibilni delovi, sto ne nadjete od iste sorte pa udri, ako se vec razumete, nego na silu ako bi mogli ovi suprotnog pola da se 100% prilagode tebi konkretno a ti da ne mrdnes, to bi bilo bas kul.

Ne sad ozbiljno, razmotri melka kao partnera, msm da nije los covek, nije nasilan i to, samo sto je doosaaadan u pizdu materinu

zene mnogo ozbiljne, muskarci mnogo detinjasti, zene mnogo traze, muskarci bez ambicija, zene mnogo probirljive, muskarci slabog kvaliteta, zene debele, muskarci celavi, i aukurac.

postavlja se pitanje ako tolko ne valjaju ovi sto su vam kompatibilni delovi, sto ne nadjete od iste sorte pa udri, ako se vec razumete, nego na silu ako bi mogli ovi suprotnog pola da se 100% prilagode tebi konkretno a ti da ne mrdnes, to bi bilo bas kul.

da

razmotri melka kao partnera, msm da nije los covek, nije nasilan i to, samo sto je doosaaadan u pizdu materinu

Sećam se kada smo M i ja počeli da živimo zajedno po jubilarni treći put. Dovezao je ćale sa sve stvarima (drugi put joj Musaši prebacivao stvari ajs for ol pikapom, ne znam koja od te dve scene je urnebesnija bila); pisala tada master iz psihologije. Sećam se kako su ljudi provalili da sam joj zapravo ja tema za diplomski pa se vratila samo kako bi me izbliza proučavala, što baš i nije bila neistina. Bože kako su to bila divna vremena.

M... Tako misteriozno... A tako stvarno... Ah M... Moja M..

Ovog gore pak što se tiče, razmišljam baš zadnjih dana šta sve to sačinjava zrelog čoveka, on je

muškarac
muž i partner
otac
čovek (medju ljudima)
poslovan čovek
dete (dete koje nosimo u sebi i koje smo nekad bili, potreba za igrom itd)

Sve ovo istovremeno, i sve moraš da neguješ i na svakom od tih polja da se razvijaš, da si stabilan...Komplikovano bre. Žene isti proces i muku prolaze, ne sporim. Jebiga. Istorija izmedju muškarca i žene najstarija je istorija, i tamo gde su stvari postavljene jednostavno - porodice opstaju, deca se radjaju, društva su jaka, napreduju, umnožavaju se. Ovo što mi danas imamo i forsiramo jeste sloboda, ali je traumatična i prazna sloboda koja baš ne prija, i dosta napora je potrebno kako bismo se ubedili u suprotno.

Melk sa 21 živeo sa dva pedera u dvokrevetnoj garsonjeri, sa 22 sa ženom, i to jedno vreme sa dve, što je bio užas živi, ali ga se rado sećam i budi neke divne uspomene. I sad meni treba nekakav tamo Zapata da objašnjava nešto o nekakvim muško - ženskim odnosima lol. Ne ide.

Ja ne vidim problemu u ovome sto opisujes melkore, nekad se to zvalo covek domacin.

I nije nesto sto radis da bi dobio picke nego zato jer ostavljas svet malo boljim oko sebe a ne zivis samo ko parazit.

Isto vazi i za zene. Isti zahtevi.

Ne znam sta kukas na to?

Ja ne vidim problemu u ovome sto opisujes melkore, nekad se to zvalo covek domacin.

I nije nesto sto radis da bi dobio picke nego zato jer ostavljas svet malo boljim oko sebe a ne zivis samo ko parazit.

Isto vazi i za zene. Isti zahtevi.

Ne znam sta kukas na to?

Ma dje kukam, tako mora i treba i jedino zapravo može. Štono bi rekli stari - "nekad se znao red", i to nije tek puka prevazidjena fraza. Sve manje čoveka danas zanima taj bolji svet koji ostavlja, kao i taj red, odgovornost, tradicija, religija...Koji su mu govorili šta i zbog čega treba da radi. Ja, moje, moj jedan jedini život, moja sloboda i karijera, ja neću trpeti...Su narativ koji preovladjuje. Što reče drugar - neće više niko nikoga da trpi.

999899
Pozovite M da prska vam u krevet

Edit: šalim se malo melki

Avl piše na prošloj strani za majku veliko M
Melkor živeo sa ženom koju označava sa veliki M
Melkor je živeo sa majkom od Avl
I to smo rešili daj dalje

Hajtauer Oto
po kurcu mi se moto :)

Vi ne shvatate, ako joj ga uvalimo, neće više ni jedno ni drugo da dolazi ovde da smara, mora da ih smuvamo kako znamo jbg

Ko kaze da nece? Otvore na fejsu zajednicki profil Melk Avl Vukajlijasevic i onda kace slike ovde kako se ljubakaju da ti se zivot zgadi

Daj neko nek pribere one njegove slike golisave i nek joj posalje, moramo da se kockamo.