Prijava

Ako je razvedena nije slepa

Mislim da je rekla u onom audio ekspozeu da i ona nešto piskara... SVI GA NAPISAŠE MELK, TI NIKADA

Mislim da ne bih nikada mogao da budem sa ženom koja ima dete, to je škakljivo jako, naročito za dečaka čini mi se. Ako je ćale bio kul ti tu nemaš šta da tražiš, ako je bio govno, svejedno, teško da se može izgraditi nekakav dobar odnos. Tipa sedi na času geografije i misli "sad mi ona budala kara kevu sig dok sam ja u školi" pa počne da mrzi i nju i njega. Koji će joj moj onaj degenerik, kakav je odvratan uf, a i ona, samo na sebe misli. Da je bila normalna ne bi ćale ni otišao...Pubertet, potreba za suprotstavljanjem, buntovništvom...Realno, ako žena treba da nadje mušku figuru za svoje dete, bolje da ga upiše na fudbal ili nešto drugo. Dečaci vrlo lako nadju tu potrebnu figuru u treneru, nastavniku, teči ujaku itd.

Beži bre tamo Zapato, na meni si našao da nadoknadjuješ svoje nedostatke muškarca i uopšte čoveka. Zloupotrebljavaš moju dobrotu, i nemogućnost da ti na suptilan način saopštim da si pičkin dim.

Sta sam propustio, jel jebo neko Avluv ili jos filozofirate i simpujete

To je tvoj problem, ne umeš vukajlijasko prozivanje.

Ja: heh, roman ovo ono
Ti: POTPUNO SI NIŠTAVAN I NEADEKVATAN KAO LJUDSKO BIĆE

To kad bi naucio, bio bi kul lik za ovde. Al nesto ti slabo ide, tako da mora da te udamo u Pirot.

Melk ne znaš šta je žena dok ne probaš samohranu majku, to bre pršti ne staje
E sad što će posle da te odjebe ko iskorišćeni tampon, ne brini, to je default situacija, ćivot piči dalje
A i čuo sam da je pirot lep u ovo doba godine

Ma zajebavam se bre Zapato, ti mene i dalje uzimaš zaozbiljno lol.

bio bi kul lik za ovde

To mi je najpotrebnije u životu, da budem kul medju nekakvim mesnim narescima.

Cesto idem u pirot, lepo sredjen kej, dobre a jeftine kafane, stara planina blizu, tupavica, dojkinci, lepota. Tigar fino radi jebem li ga... nije to los grad

poduvaj mi mesnu kobasicu melky.

Bolje i lepše od depresivne ravnice svakako
A i bugarska granica blizu

Čitam redom, ajd ne znam ni što čitam... Sve što si napisao da ja o sebi mislim zapravo ti o sebi misliš. Nisam takva, najbolje poznajem sebe.

i ruka ponekad da mu se otme i poleti...

BAŠ NIKAD. U mojoj porodici, u kojoj je deda bio obrazovan još u vreme kad su drugi tumarali u opancima, nasilje nije postojalo, ni verbalno, a tek ne fizičko. Sa obe strane!!! Deda po majci mi je učitelj bio. Dedu po ocu nikad upoznala nisam ali je išao u ratove kao konjanik, imam i ordenje ... Bio je običan čovek, malecak ali borben, tako je i umro. O mom tati ne zato što je moj tata ima ceo grad da kaže sve lepo. Kad bi došao, čuo bi, ali ne od mene. To je sve što ću reći i tu ću stati. Nasilje sam upoznala sa mužem, tek nakon dve godine od stupanja u brak, jer se isti lečio od alkoholizma i kada je Diki rođen, dakle svega par dana nakon izlaska iz bolnice njemu je počelo dete jednostavno da smeta, sam plač, prisustvo ... ne znam..slab karakterno otišao je naroljao se zalupio vrata, izdramio, ishisterisao krajnje - ostala sam u šoku te noći jer se prema meni do tog trena ophodio kao da sam stvarno ta njegova životna pratilja, ona prava, sve zajedno, lepo, kompromisno, ljudski ... ne znam više kako ljudima da objasnim da sam obmanuta, da, jer nije samo alkohol kod njega već i narcizam, klasična potreba za manipulacijom, i slične stvari, gomila šifri za koje sam saznala tada prvi put, te noći i koje su se nastavile dve i po godine SAMO iz mog straha za dete. Nevažno... Kome ja šta objašnjavam, uvek će ljudi misliti šta žele. Previsoko mišljenje o sebi nemam, obična sam žena, znam sve da radim, i radim... Od košenja do pranja na ruke gaća i svega, kuvam, čistim, rintam, i teško mi je i nije, ne žalim se na to. Sve muške poslove završavam koliko mogu koliko ne, zovem majstora. Uopšte nisam snob, ali dobro. Bila sam i u vezi posle braka, pa nisam ja grob, ili ko zna kakva, lepuškasta sam osoba, umem da budem prijatna i sve ... ali njegovi roditelji nisu dali, naročito majka, to je taj balkanski mentalitet i nema tu mnogo filozofije. Bilo mi je žao, jer zavoleo me je, kao individua je dobar jako čovek ali jednostavno ja nisam dovoljno jaka da ratujem sa njegovima do groba i tu sam se povukla. A on da je zaista jak uhvatio bi me za ruku i odveo sa sobom da sami gradimo svoj put, a onda ovi ako prihvate - prihvate, ako ništa. Međutim uslovljen je imovinom, raznim glupostima... nema opravdanja svakako. Naravno odma ja sam kurva koja im je zavela sina, raspuštenica, i slično ... on je mutav jelte... i tako. Staću ovde i više ma reč neću o sebi i svom životu izneti na ovom skenjanom polju pijuna.

Daj bre beži tamo Zapato, ko da ja nisam bio u Pirot be. Pa to je za ljude iz Bora Mordor jbt, koji je opet Mordor sam po sebi. Idem u Pirot da ženim samohranu majku, bolje odmah da se upucam malokalibarkom.

Bez ljutnje samohrana majko iz Pirot.

Ne ljutim se. Ti si izneo ono što ti vidiš na osnovu nekih površnih podataka ili sopstvenih konkluzija. Pozadina je mnogo dublja, ružna, tužna, patetična, zapravo sam školski primer malera. Onaj iz Čitanki.

Baš je ružno to samohrana i ljudi se podsmevaju, naročito u Pirot jelte tome, smešno im je, ko si pa ti samohrana, sama se raniš, koje rabotiš... i slično. Zašto si zaboga samohrana? Pa kako? Pa kako smeš? Kako se usuđiješ, umri....i slično.
Imala si muža, da si poštovala ( da sam ga pustila da me mlati narednih 30 godina i vređa svakodnevno, kao i dete?) - ali to je iskazivanje poštovanja jelte?
Isto mami, udovica, i to crna udovica je prozvana. Jer je lepa žena, jako lepa žena bila, rasna lepotica, crnka za razliku od mene. Tukle su je žene na groblju... Bušile su nam gume. Mislim ... ajde ja sam se razvela ali njen muž je stradao u nemilom događaju, šta je ona tu kriva?!!
Jebem li ga. Stajem. Dosta je. Svako dobro vam želim.

Ma nisam bre Ejvl na tebe mislio, ispisao sam van konteksta. Ja tebe kao poynajem lol da sigurno.

Previsoko mišljenje o sebi nemam

znam sve da radim, i radim... Od košenja do pranja na ruke gaća i svega, kuvam, čistim, rintam, i teško mi je i nije, ne žalim se na to. Sve muške poslove završavam koliko mogu. Uopšte nisam snob, nisam ja grob, ili ko zna kakva, lepuškasta sam osoba, umem da budem prijatna i sve

ali njegovi roditelji nisu dali, naročito majka, to je taj balkanski mentalitet i nema tu mnogo filozofije

Nznm Ejv al ja za dan i po u četiri posta sveukupno saznao sve o tebi, gde živiš, s kim se družiš, kako ti se zove dete, da li više voli pitu sa višnjama ili jabukama itd. Manje znam 16 puta o ovom Zapati s kojim se mačujem evo već 11 godina. Lepa, vredna, sposobna, obrazovana, prijatna, pregršt kvaliteta, no okolina takva je kakva je šta ćeš, zlobni svet, al eto ne dam se ja, ne zameram, ostavite me samo na miru, za malo ljubavi, pažnje i razumevanja ja...Itd. Jednom rečju, ju nid sambadi tu tok tu voman.

Pričam ti ovo jer mi je keva trpela nasilje 26 godina i slušao sam ove priče i verovao u njih, dok nisam odrastao dovoljno da o stvarima počnem dublje da razmišljam. Sestra takodje, tri braka, ne znaš koji joj je više bola i nesreće doneo. Baba takodje, sreća pa je dedu ubio auto (lol) pa se kolko - tolko spasla bede. Tetka takodje, triput se udavala, deca iz tri braka...Sve žene divne, lepe, vanserijske, jako vredne i požrtvovane, inteligentne, prezanimljive i kreativne, pregršt kvaliteta...Nevolja je medjutim ta što ni jedna nije imala ispravan stav o sebi i životu, već eto, poteraše maleri sa svih strana. C. Pogrešne odluke.

Stajem, dosta je, napisa Avvi, a u sledećem postu izdiktira svoj JMBG

Ne glumi chadinu, htio si da ides u afriku zbog žene