Prijava

To je ono ćebe kojom bergasa pokriješ po glavi kad ti safta u javnom prevozu ili u kinu

Ćebe Bergas AHHHHHHHHHHHHHHHXAXAXAXHAXHhsfhwgwrgurguerbg

a sta znaci na kraju bergas vintertom, posto ako pitas gugl, to je nesto sto pusi kurac, nema neko drugo znacenje

možda zato što to i jeste. nema apsolutno nikakvo drugo značenje.

a sta znaci na kraju bergas vintertom, posto ako pitas gugl, to je nesto sto pusi kurac, nema neko drugo znacenje

Ne znam, ovo cebe je jedino sto sam nasao osim one teme

bergi's been real quiet since this dropped.

ne dajte da tema izađe iz poslednje aktivnih.

mesni nemoj da propagiras nasilje nad zivotinjama

kreni polako usnama, pa postepeno i na kraju završi grlom bergi.

posto vidim da je token muzevnosti napusiti bergasa doprinecu pa cu da pristupim sigurnoj kuci od vuka
mislim nisam ironicna
dakle izvakumiraj ga bergase apsolutno svima
i da, dirk novicki lupa banane (izvinjavam se muskim krugovima ako lupam gluposti)

Dirk Nowicki je bio sjajan košarkaš ali lupanje banana ni približno nije bila glavna odlika njegove igre. Pristupanje muškosti odbijeno, have a great day.

Pa dobro, karijernih 0.8 bpg nije ni toliko loše

mozda ja ipak gresim. mozda znam mnogo manje o prikladnosti relacija nego sto mislim. nzm. ako je tako prastajte

nisam mislila da vas redukujem samo na napusavanje kurcem i sport, samo sam uzorkovala prvo sto mi zapalo za oci

Mislim da Vuk sad s̶i̶m̶p̶u̶j̶ zavodi Avluv, trebalo bi da si bezbedna

zaboravi. hvala na lekciji

Ženska površnost opet isplivava, ne izgledamo kao lalo salamanka i ne interesuju nas prefinjene teme kao što nisu sport i napušavanje kurcem.

Ja nemam tv, pa ne pratim sport, mrzi me da se cimam tu nesto specijalno