Prijava

Pička najklasičnija, ko i svi ostali

Mislim da ne grešim dušu video sam možda bruto 50 sekundi njegovog video materijala, ali likove koji odnesu loptu kući kad im ne uvažiš faul primećujem na keca

Мене копка да ли је стварно постао муслиман. Причао како иде сваке недеље у румунску православну цркву а сад ово.

Postao musliman zbog poligamije sig
300 iq

Pa nije zabranjena poligamija mozes jebati koliko hoces i ovako ne moras postati musliman.

Al kad si musliman to onda nije greh

Koga jos boli kurac za greh LOL

Iako je postao musliman, ne znam koliko mu igra ulogu, ne djeluje mi da ce promjeniti nacin zivota. Vise je u fazonu islam je true religion ovo ostalo meh

Koliko možeš da imaš zakonitih žena u islamu? Četri beše?

Sve religije, u svojim izvornim knjigama, dozvoljavaju poligamiju, i to neograničeno, dok je islam jedina religija, a Kur'an jedina religijska, sveta Knjiga, koja poligamiju ograničava na četiri žene, ali se i pored toga, jedino islamu zbog višeženstva pripisuje diskriminatorski karakter.

U krusejder kingz znam da je četri ako igraš s muslimanskim vladarom, ne znam kakva je situacija u stvarnom životu.

OK nisam neki fan Islama, ali obožavam da ljudima citiram objašnjenje zašto četri žene, iz jednog filma:

Ako čovek ima jednu ženu, ona mu stalno zvoca, i čovek nema mira.
Ako imaš dve žene, one se stalno svađaju, i čovek nema mira.
Ako imaš tri žene, dve se udruže protiv jedne i čovek nema mira.
Ako imaš četri žene, dve su na jednoj, dve na drugoj strani, i čovek ima mir u kući.

Inače, jedna zakonita žena i šurnjaes konkubina nije poligamija. Msm isto je al nije isto.

4 žene su kao dozvoljene ali stavis to u okvir vremena u kom se islam pojavio, puno muskaraca ginulo, puno ostajalo udovica i tako

Mada više ne igra ulogu, jednu ako nađeš za kuće, dobro si

U jbt mora da zato poligamija bila dozvoljena od 1914. do 1918. u Francuskoj i Nemačkoj. A čekaj bre, ipak nije LOL.

Pa što nisu dozvolili majmuni

Mada realno, gigachad kozojebi be like ko će bre meni da zabrani da jebem više od jedne žene, i to ne samo da ih jebem nego da ih nateram da žive u istom domaćinstvu.

Tamo su na vreme izračunali da, zahvaljujući raznoraznim vojnim pohodima, je izginulo mnogo muškaraca i ostao razmer 4-6 žena (ne sećam se) na jednog čoveka. I zamisli sad situaciju, svi muškarci, kakvi-takvi, imaju neku lepu ženu (aj da uzmemo da je svaka peta vr bula), a ove ostale šta će, vezu ćilime i pevaju dok ne odu u Dženet. Jok mori, to bi se kurvalo na sve strane, žene bi se otimale za nekakve uboge, bezube, ziljave šupke koji sede na džadi i gledaju kako se ove oko njih tuku, grebu noktima, truju i tako to. Jednom rečju haos opšti bi nastao i moralo se to nekako dovesti u red.