Prijava

Avvl, dodji u grupu viber i pomoci cemo sve sto mozemo

Da li primate pripitomljene vukove

A droga ne mora nužno biti heroin ili koks, ima i povoljnih droga koje ishoduju smrću, letalnost im je blizu 93,78 posto, osim ako stvorenje nije takva džukela da ga ni Bog ni Đavo ne žele u svoje odaje.

Šalim se naravno. Rekla sam samo šta je bolje; čitaj: humanije.

Znaš kad bih ja bila droljetina? Jedino kad bi me zatvorili na silu u tamnicu i silovali. I tada bi mi duša bila ČISTA!!!!

Avvl draga, nemoj kidnapovati baš svaku temu. Ova, recimo, je namenjena našem dragom bombiju, najlepšem i najboljem.

Postoji nešto što ja imam, a većina nema, niti je imala, niti zna šta je, niti čak zna kako to izgleda, a zove se OBRAZ. Šamaran je mnogo puta, gažen, šiban, bio crven, krvav, modar i umazan blatom ali je uvek sijao kao sunce probijajući se kroz sve to. Tako da, jako loša procena.

Pa ja napisah na turskom, Bombi je daleko bolji od većine ovih ljudi. Samo, to nije transparentno.

...
...
...

I dalje je tema o iskazivanju ljubavi prema Bombašu.

Sve je to ok, svaka čast tvom obrazu (i drugim delovima tela)…ali deder pomazi bombija našeg:)

Profe odbanuj Plidua da isprati prvenstvo pa ga banuj posle

Bombi je kao onaj kolačić, one kuglice od čokolade. Ima jedna poslatičarnica ovde zove se Bombica. :)

Aktivan je bata na forumu a to treba nam

da isprati prvenstvo pa ga banuj posle

trajno

Ma neka ga banuje koliko oce da ga ne jurimo sad da mu dajemo duple jebes ga voli da pise sa nama umilan musliman je ok bata skroz

SkauZ Šmo i Plidu su
Papet Armin i Šomi23 današnjice što je kompliment

Odbanovan, i ja kenjam malo, ponekad