Prijava

Šta je hejtovao majmun

I dajemo ove dve u razmenu. Pa ih odbanuj kad brat Plidu završi prvenstvo.

Ma nije ni bitno, Boh, rebnuću ga posle duže. Tebra 2022. jbt a još neko hejtuje/lajkuje, rastuzilo me:(

Haha legendica Plidu mene lajkuj brate treba mi za forum

I dajemo ove dve u razmenu. Pa ih odbanuj kad brat Plidu završi prvenstvo.

Evo ti patkica za kupanje.

Hvala Boh baš si bratina ispao, zahvaljujem i Profu na privremenom odbanu, a sto se tice tog lajkanja nisam te shvatio najbolje, nekad mi se desi ako su tip kratke defke da je ne ocjenim odmah nego skrolam na iducu pa ocjenim posle dvije tri zaredom brzinski. Slazem se da je ishitreno, okej ban ban poštujem ali ja samolajk profile nikad ne bih pravio i uopste ne znam ko su ljudi koji su me lajkali masovno, dobio sam 20 pluseva u zadnjih 10 dana fazon

Ako imaš nešto sumnjivo još piši mi pvt, na onaj drugi profil nisam dvaputa ušao otkako mi je istekao ban na ovom

AvvI i Toma su super

Jebo definicije, ja sam fokusiran na forum samo svakako, ne moram nijednu ni napisati ni ocjeniti ako je do toga, al s ovim plusiranjima u zadnje vrijeme nemam ništa niti znam ko me plusira

Ok. Brat Plidu je vraćen.

Prinosimo dve device kao poklon.

Provokacija, vide tvoj profil i krstić odmah stišću.

Nema na cemu, znam ja sta je ban kad forum ili cet samo vri od mase

Pravda za Pliduaaa! ☺️

Dobar Bombi, miran Bombi

Buhahahhahah ali najjače je što sam stvarno Bugarka jbt.

Voliš od pozadi znači?

ne bi dobro proso u toj razmeni sa bugarima bohore

Imam i ja Bugarske krvi, ne mnogo, al imam.
eto nasladi se Bombi

Ko ti je rekao da je razmena?

ono sto je zanimljivo za sve ovo sto bombas jede gomna, znam svoje poreklo do pre prvog srpskog ustanka, dok se zivelo pod turcima.
nije sad to neko poreklo, seljacko poreklo iz zabiti u juznoj srbiji, ali u precima sam imao i vojvodu u 1. ustanku, i generala u 1. svetskom ratu (taj nije direktno moj predak ali je iz porodice), i generalno su se napatili i sa turcima, i sa bugarima, i sa nemcima deda moj u 2. svetskom po logorima, da sacuvaju sto veru, sto poreklo.
i niko me nije vaspitavao da mrzim ljude, nije se provukla nikakva misao niti gorcina kroz porodicno vaspitanje ili predanje da su neki ljudi losi ili dobri samo zbog toga kako izgledaju ili jebem li ga sta (ni cigani, ni bugari, ni albanci, ni nemci). vidim po caletu, kako ga je vaspitavao deda moj pokojni, kako sam i ja na kraju.

i onda dodje majurska tikva bez korena i casti i pazi sad, zove me bugarinom i turcinom. a znam da je ovo sto sam rekao, jer da nije, ne bi mu ni pale na pamet takve misli, prema bilo kome, a pogotovo prema nekome ko je deo istog naroda, i iste kulture kao on. ne bi mislio da je on bolji samo zato sto je ovo ili ono.

srecom pa me boli kurac, ne zasluzuje budala da se cimas, pa makar se zajebavao, ali ono, treba malo covek da poradi na sebi. ne moze da dodje da se prekrsti jednom i misli opa, sad sam moralno uzdignutiji srb od svih srba.

zato i kazem, moze samo da se pomazi. nije za svadju i prepirku :)