Prijava

Ne šalim se. Hvala ti do neba, Ivana. Bila si tu za mene. Nikada to neću zaboraviti i ceniću do svog poslednjeg dana kada budem imao preko 100 leta presrećno provedenih ☺️❤️❤️❤️❤️❤️

Svaki moj dah ispunjen je srećom zbog svih divnih stvari koje sam od tebe čuo.

Ja sam sposobna. Za sve vrste emocija, one negativne naročito. Imaš sreće što nisam u Beogradu, ubila bi te za ovo za dete. Lično. Sad kad si se nalizao lekića iz sopstvene hipohondrijske mini apoteke i nakon loma odnunao sat, dva, sad ti se tako omamljenom jebe za sve. To je tvoja jedina prednost - gutanje pilula. Sasvim doktorski, nema šta.

Srećo moja voljena. Mnogo mi je drago što postojiš ☺️

OPET sam gaće naopako obukao...

Ljudi, je l’ ste znali kako je Ivana mala jako dobroćudna, brižna i ima srce puno ljubavi i saosećanja

Uz sve to i divna majka kao što znamo i čuli smo. Volimo je

mesni narezak
OPET sam gaće naopako obukao...

ma ja si uvek turam braon napred žuto pozadi

Vidi, odustajem od ovog sajta, od svega odustajem. Samo da zadovoljim tvoju i potrebu svih da ste prejaki.
Definitivno tamo gde si ti NEMA ŽIVOTA.
Napuši mi se kurca.

Oni koji ste me mrzeli nastavite to.
Oni koji ste bili indiferentni takođe nastavite.
Postoji jedna jedina osoba koja je odista nešto vrlo posebno u realnom životu, i dugujem ti, prepoznaćeš se. Neizmerno hvala. Jednom ću, dok sam živa, možda uspeti da se revanširam.

Kraj.

I te kako nisam indifirentan i veoma mi je stalo do tebe i tvoje sreće. Mnogo ti hvala na onim dugim glasovnim zauvek ću sve to pamtiti i sećati se dobrih ljudi ☺️

Snimi jos neki vocaroo.

Avl još jednu verovatno 101 oproštajnu ako napišeš veruj da ću da nadjem način da te banujemo trajno
3 puta dnevno se oprastas i odlazis saberi se jebeno da l si realna
I sve naloge sa kojih se ikad ulogujes

Ma seri do ujutru, pred zoru zovi hitnu da ti isperu želudac. Ajde, mrš u kurac.

Ko voli Ivanu? Svi ovde. Je li tako?

❤️❤️❤️❤️❤️

Zna naša draga Ivana na šta tačno mislim. Ovde je uvek dobro došla i biće zauvek. Ljubav je jača od svih nečistih sila i energija

Tvoj otac je ponosan na tebe

Zbog svih lepih dela, Dimitriju, brizi i nezi

Moj otac je bio čovek kakvog ti nećeš iskusiti da živiš još sto života. Drago mi je, čast mi je što sam kći takvog čoveka. On je mrtav, ti si još živ - kakva šteta...