Prijava

samo jednu reč imam za oboje: fuj.

Ali svaku temu zaseru, nevera

Kameni, napiši nešto… pošto sam ja veoma lakoveran i naivan, molim te, objasni mi sve i njene namere. Hvala ti

Autore Vuk, to vas dvoje trebate rešiti privatno ili u potpunosti ignorisati jedno drugo. Trećeg nema. Ovo nije rešenje, jebo li vas vocaroo.

Na vašu nezgodu, oboje ste doksovane ili poludoksovane osobe, tako da niste dva anonimusa koji se gađaju gomnima, nego dve stvarne osobe, što situaciju čini tužnijom i kompleksnijom.

U uzroke i povode svađe nisam upućen, niti želim biti. Ponašajte se barem kao punoletne osobe na šaljivom sajtu.

Vuçe, izvinjavam se što sam te prozivao da si incel i još što šta slično, ti meni nikad nisi uputio neku ružnu reč ovde a mogao si na sajtu na kom je sve dozvoljeno

Sve je ok. Ja se još jednom izvinjavam Baronu i svima kojima sam rekao nešto ružno. Nisam mislio ništa od toga.

AvvI, već sam ti ranije rekao šta, svaku sreću u životu ti želim i tvom sinu.
Pa za godinu-dve da dobiješ još jedno u nekom srećnom braku ovaj put

Distanciram se ovim putem što se tiče vašeg odnosa, nije vam ovo zdravo.
Sportski pozdrav oboma i pamet u hladnu glavu

I ja sam njoj rekao svašta. Nije važno ko je prvi počeo... Kapiram

Moram da punim telefon, nemoj da praviš nikakve gluposti! Nemoj sebi ništa da uradiš i radiš loše jer ništa toga nije vredno, iz nekog običnog inata prema svim skotovima koji te mrze ili ti zavide, nikada nemoj nauditi sebi. Neka se govori da si propao ali ne i odustao. Samoubistvo nije ni hrabrost niti kukavičluk. Samoubistvo je jednako aspurdan čin kao i sam život približno, samo što je drugi zasigurno lep, a prvi misterija.-

Sve i da mi ceo svet ovde postaviš ti si sa mnom završio zauvek. Za sva vremena. Htela sam, pokušala sam zapravo da ti budem prijatelj. Možda jedini kog bi imao. Bravo za tebe.