Prijava

Usnama me po falusu miluj, ali ne nežno.

Melkore, zahtevam da pristupite oralnom zadovoljavanju moga falusa. Pre toga, molim Vas da operete Vaše zube, jezik i desni u pokušaju da neutrališete smrad i bacile nastale oralnim zadovoljavanjem Carine analne šupljine. Kada to učinite, ja ću Vas čekati na kauču, Vi polako opustite moj kaiš, skinite mi hlače i gaće i počnite mi ustima milovati nabreklu kurčinu ispresecanu venama, dok ja pokušavam, ali ne uspevam ispijati najfinije vintidž belo vino iz prošloga veka zbog stresanja nastalih kao rezultat sladostrasti Vašega stručnog davanja felacija. Progutati, naravno, morate, ali shvatite da je to privilegija, jer ja ne dajem svakom bugarčiću pristup mom penisu.

od kad je to melky bugarin

new melk lore just dropped

biti bugarin je karakterna osobina koju melkor poseduje u ogromnom intenzitetu.

haha +1 mada ne znam sta je sad razlog za poduzi post

Melk ga “izirelevantisao” na nekoj temi, pa besni uzvratio udarac na odgovarajucoj

Bukv melk reko da je mesni nesrecan

Ne napusava njega mesni, nego Melk ustvari manipulise kurac ustima, samo vi to ne razumijete

Mujdzan preso na crnu stranu vukajlije jbt

Ustvari sve je poteklo od irelevanta loooool

Irelevantni lowkey našao slabe tačke, bukv. sam kopipejstovao par njegovih postova s foruma i malo ih preuredio. Sutra će vas sve vrati na fabrička podešavanja LOL

Da videlo se da nije original melk vec neko kmecanje kao sto je irlvnt radio odbranu na sta je mesni odreagovao kao pseto na kobas looooooooool

hahaha, pa koji sam ja jebeni genije, napisao ono gore za tri minute a vi kao odgovor mi nasrali punu stranicu govana i nasraćete još nakon ovog posta. i onda vi manipulišete nas ahahahahaha

Nas = mesni smoklja kamenofil

Mislim da Mesni treba drugu polovicu. Caramel i Kamenoser su već etablirani.

Caro brt šta mene grupišeš, ja se nisam pačao ovde.

Hahaha ovo me podsjeti na period kad je bombaš uvrštavao Muju u neke kritike a Mujo bio u odsustvu fazon godinu dana