Prijava

Hahah sry kameni

E al znam sta je mislio u tom momentu looool

Nas = mesni smoklja

Bukv kada vidim ove spike kada nema bombasa a cujem za neke ranije spike kada je bilo bombasa skontam da je nekad bilo bolje nekad kada je bombas bio tu a sada nije

Bombas > danas

Mislim da Mesni treba drugu polovicu. Caramel i Kamenoser su već etablirani.

xdd

Fuzija sa Shmokljom bude kao Шмесни, Месља hah meslja selimovic

Mislim da Mesni treba drugu polovicu. Caramel i Kamenoser su već etablirani.

prvo su Celt i hotul formirali Celtul zorda, zatim Caramel valda, Kamenoser, to nisam ni znao lol ali može, valja, i jedini logičan korak je da uparimo ovu dvojicu i napravimo Totalnog nareska. Šmo štrči, tu nam ostaje jedini Mali Šmokljo ili Čiča Šmokljada, ali generalno nema nekog realnog razloga za takav detant.

Vidim delimo se na tabore ... ☺️ lol

Melk, zasto valda umesto valjda, a ne vala umesto valja ili Smokla umesto Smoklja?

Brate šiptarski mi zvuči "valjda", jako me iritira. Kao kad bi govorili hvalja, baš štrči.

Celtul
Caramel
Kamenoser
Totalni narezak
Galantni Ejdus
Agilni Šmoklja
Mali Morada
Mujo bombaš

loše ti je ovo melki;

Agilni Šmoklja
Mujo bombaš.

možeš ti to bolje.

Valjda nema blage veze s šiptarskim...

Pa dobro da, može i totalni Šmoklja i Mujo smor

Kad se već delimo tako u tandeme, neka se zna da sam ja tabor Ludi Narkoman Antivakser Poremećeni Pečurkar Psihijatar MD–PhD

Polubi me u kurac melkore :)

Izvini, necu da se prisruzujem ovom napusavanju, imam ja postovanja prema tebi kao licnosti, al morao sam, jace od mene valda

Da li je Ljiljana Lilana? Poljubac je polubac? Ljaljan lalan itd, sta sve necu cujem ovde

Melkova knjiga izlazi cim urednici ubace lj dje treba i preprave sveru u sferu

Melkova knjiga je onakva kakva treba da bude i napisana je na nacin na koji treba biti napisana jer je samo tako mogao doci do zeljenih rezultata

Sačuvaj me Bože Melkijadesovog avatara hahahahahaha☺️☺️☺️

al morao sam, jace od mene valda

Ono kad Melk izlera forum pa hotuli kevcu i hrane sujetu

Ne niko ne obraca paznju sve zapravo bole kurci, prijemnici klasika posle pet dana sikcu