Prijava

Предлажем да се лични напади активно и ретроактивно кажњавају политиком нулте толеранције, а да се кршења закона претњом по живот, на коју може да буде одговорено тужбом како против оног које то написао, тако и против самој сајта на коме се тај садржај налази треба на то да буде одговорено моменталним трајним удаљавањем са пројекта, ради заштите саме Вукајлије од правне штете.

https://vukajlija.com/forum/teme/76301-studije-jedne-gospe-od-noci-vukajlija-uz-avvl?strana=2#post_4150427

AvvI
Ja sam sposobna. Za sve vrste emocija, one negativne naročito. Imaš sreće što nisam u Beogradu, ubila bi te za ovo za dete. Lično. Sad kad si se nalizao lekića iz sopstvene hipohondrijske mini apoteke i nakon loma odnunao sat, dva, sad ti se tako omamljenom jebe za sve. To je tvoja jedina prednost - gutanje pilula. Sasvim doktorski, nema šta.

KRIVIČNI ZAKONIK ("Sl. glasnik RS", br. 85/2005, 88/2005 - ispr., 107/2005 - ispr., 72/2009, 111/2009, 121/2012, 104/2013, 108/2014 i 94/2016)

Ugrožavanje sigurnosti

Član 138

(1) Ko ugrozi sigurnost nekog lica pretnjom da će napasti na život ili telo tog lica ili njemu bliskog lica,

kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.

(2) Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema više lica ili ako je delo izazvalo uznemirenost građana ili druge teške posledice,

kazniće se zatvorom od tri meseca do tri godine.

(3) Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema predsedniku Republike, narodnom poslaniku, predsedniku Vlade, članovima Vlade, sudiji Ustavnog suda, sudiji, javnom tužiocu i zameniku javnog tužioca, advokatu, policijskom službeniku i licu koje obavlja poslove od javnog značaja u oblasti informisanja u vezi sa poslovima koje obavlja,

kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

Da znaš da ću je tužiti za sve kada je pretila da će me ubiti.

Šta se čuje kad mi otvarač teme puši kurac? Mae mae mae mae mae mae-

nisam vam mozda rekao ali operisao sam testise pocetkom novembra, moja prva operacija u zivotu

Jesi ozbiljan Maestro?

šalji sliku da vidimo.

Napusi se kurca otvaracu teme

Ali ne želim se napušiti kurca otvaraču teme.

Zašto takav težak izbor?

Samo bez uvreda,
Na ovom forumu prljavom

Ne znam, vecina ljudi ovde vredja sa ciljem i u kontekstu, i onda kad pogledas sa strane iako je psovanje, napusavanje i slicno, jeste vulgarno, ali izgleda normalno.

Sa druge strane kad neko upadne i iz vedra neba “Filipe, ja znam sta si pisao u porukama Filipe, sram te bilo i tebe i tvog jadnog Luke” prodje me jeza od ljigavosti i pozelim da napustim sajt, iako nema psovke niti bilo sta. To definitivno nije normalno ponasanje ovde. A i bilo gde.

Celte bio si mod, el znaš kko su se zvali ostali modovi u RL? Treba mi ime jedno, ne i prezime, pošto znam čoveka trista godina a bio je mod ovde. Da znam da li da pričamo na temu vukajlije uopšte nekad negde, možda smo imali incidenata :D

Malom broju znam, i ne bi ti rekao :)

Ajde nemoj da me teraš drugde da kopam, na Z, odavde je s moje strane gore u svinjskom Sremu živi.

iako je psovanje, napusavanje i slicno, jeste vulgarno, ali izgleda normalno.

Sa druge strane kad neko upadne i iz vedra neba “Filipe, ja znam sta si pisao u porukama Filipe, sram te bilo i tebe i tvog jadnog Luke” prodje me jeza od ljigavosti i pozelim da napustim sajt, iako nema psovke niti bilo sta

+1

Verovatno ga ne znam melkor, a ako te bas zanima pitaj ga licno jbt, kazes da ga znas

Ako uzivo se posvadjate zbog incidenata odavde treba vas obojicu tuci. Uzivo

To je naravno tačno, no jasam ovde i u rl praktično dva različita čoveka, ko zna šta misli o Melkijadesu. Malo dobrog vrv

Filipe, ja znam sta si pisao u porukama Filipe, sram te bilo i tebe i tvog jadnog Luke

Filipe Kostiću