Prijava

Molio bih da se ne ustručavate mog kurca

Profe, molim te nemoj da banuješ Irelevantnog, nije on kriv

Jebem te u usta retardirana

Jedan zadatak imas, i ni njega ne mozes da obavis

Пущй курьц проф

naši retardi su (kasno) shvatili da sve ide iz glave...
još samo da izmisle revolucionaran izgovor zašto sami sebe slučajno povređuju i biće kompletni.

ban za mesnog i moradu zbog vredjanja

Prof neprikosnoveni šampion u dve od tri kategorije pušača kurceva Vukajlije: Prva je titula za najviše originalnih (čitaj: neduplih) naloga koji su ga iznapušavali na čitavom sajtu od vremena pa do sad, a druga je za vremenski period tj. broj sati aktivnog pušenja kurca, takođe najkraći međuperiodi između svakog napušavanja, čini se da ne mož da dočeka čovek da ga nahranimo i kao da svaki momenat u kojem koliko toliko normalno opštimo sa njim on u sebi vrišti i umire. Treća kategorija je za najkreativnija napušavanja i to za sada i dalje ide Bergasu bez imalo pompe, ali potrudićemo se da Prof i ovde uzme koji poen. Pa kad ga toliko voliš druže pušićeš ga odmah po mom ulasku na sajt, a gledaću da budem ako ne svakodnevan, a onda makar redovan jbg kažu da se stekne navika potrebno je ravno dvadeset i jedan dan, gledaću da ne zabušavam

Bgm nijedan pušač tih nekih penisa nije do nagurao na 19 strana. Jeste da sam ja tipa 80% postova, ali ipak nije loše.

Predviđam da će prestići Vaccinu.

Od svih vaših slinih napušavanja, ja do dana danasnjeg kurca nisam video.

Predlažem vam da se okrenete letu, ljubavi i samostalnom plaćanju troškova života. Uskoro takmičenje u pisanju definicija!

Kiss

Trajforse đe ti slika?

Prof ga je u jednom momentu tako jako posrkao da je usisao i nju, umal' se ne udavi čovek

Uzeo sam novu kopiju iz ormara sad

Legenda kaze da je prof trajfu skino ejd sliku jer je zasticena i moze samo ejd da je koristi, kao 10ka u klubu

Kopirajts

Lok teme ajde jebite se jebo vas prof i napusavanje jel neko ne radi posao kako vi mislite da bi trebalo

Vamo kenjate o nekoj odrzivosti sajta bez moda a onda kenjate kako mod ne radi svoj posao.

Lok jebtese

Autore Cara, tretirajte ovu temu kao Irelevantove linkove.

Ako vam smeta, samo ignorišite. Toliko je jednostavno.

Vrv brt lololo true <><><>

Apelujem za trajni ban autora Vuk. Nikakav doprinos sajtu, godinama jedan od najsablasnijih saletača, kačenje slika ljudi sa fejsbuka i olajavanje istih, pretnje, uvrede i iznošenje detalja o ljudima koje nikada nije video u životu, uglavnom neistine... Uglavnom, narušavanje normalne finkcije sajta epizodnim upadicama tipa jučerašnje. Smatram da je jadno, sramno i odvratno. Previše mu je dopušteno, pošaljite ga odavde neka smara žene na drugom mestu, sajtovima za dejtove ili tako što.
Još jednom veliki apel. Trajni ban. Do 17.10. 2371. u 02:32h