Izbori u SAD-u 2024.

  1. kažu ljudi da su upozorili pandure na atentatora par minuta pre pucnjave

    rekla mi tetka za ovo i kako je pandure faktički bolio kurac, ja mislio voli ona teorije zavere pa to ti je, kad ono baš

  2. Haha to su ti teorije zavjere a oni mitovi s balkan infoa to ti nije teorija zavjere

  3. Aj se ne lazemo jok dogodio se propust

    jos su roknuli kosjanera el ima svedoka nema

  4. plidu počeo da zamišlja dijaloge sa mnom ja balkan info nikad nisam pogledao dalje od isečaka na reels

  5. Zato sam ti i stavio sinoć onaj post o AV na Fruškoj Gori i gde god ide. Tramp i za prethodne izbore morao da se povuče sa mitinga jednog jer je postojala opasnost od atentata, što se kasnije pokazalo kao neosnovano, al nebitno. Baš taj krov da ne vide specijalci i baš na njega ovaj da se popne, a upucali su ga u sekundi, ko da su ga imali na nišanu uveliko. Nego

    Pogledao sam juče intervju sa onim čovom što je 20 godina sastavljao knjigu o mensonu dok je nije objavio konačno, menson je izbavljan iz zatvora nemalo puta, rokali su ga esidom, radili koješta na njemu itd. kako bi organizovao kult, napravio pokolj i kako bi se sjebao antiratni pokret. Sve lepo čovek prikupio i priredio, nema šta da sumnjamo, tako bilo.

  6. Eo ga, najkraće što sam našao

    https://www.youtube.com/watch?v=r1hv5P4SwbU

    nisam gledao skoro ništa sa Roganom ali ovo vredi zaista

  7. Tramp i za prethodne izbore morao da se povuče sa mitinga jednog jer je postojala opasnost od atentata, što se kasnije pokazalo kao neosnovano, al nebitno. Baš taj krov da ne vide specijalci i baš na njega ovaj da se popne, a upucali su ga u sekundi, ko da su ga imali na nišanu uveliko

    ovako ce i na nektora se sutra ustremi neki mladi drugosrb izdao si beograd izdao si srbiu

  8. E da video sam ranie da je plidumir rekao da kabi dosao tramp da bi napravio haos zato nije dobar

    El moze u recenici dve ovo da se objasni sta bi to znacilo pliduu

  9. Zato sam ti i stavio sinoć onaj post o AV na Fruškoj Gori i gde god ide. Tramp i za prethodne izbore morao da se povuče sa mitinga jednog jer je postojala opasnost od atentata, što se kasnije pokazalo kao neosnovano, al nebitno. Baš taj krov da ne vide specijalci i baš na njega ovaj da se popne, a upucali su ga u sekundi, ko da su ga imali na nišanu uveliko. Nego

    Nego uzmimo da si u pravu

    Kakav je scenario i šta se postiže?

    Ako su ga imali na nišanu i njihov je lik, što ga nisu

    a) pustili da dokrajči
    b) snabdeli nekim scopeom da ne gađa sa 100+ metara na fabrički nišan
    c) odmah ubili na licu mesta jer je ideja da se stejdžuje pokušaj ubistva pucanjem u UVO gde malo jači vetrić može da od pokušaja napravi uspeh totalno idiotska

  10. Ma plidu malo mnogo gazi oranja u zadnje vreme i trebalo bi da izbalansira to sa oranjem drumova. Ne valja sav info iz istog izvora i jednog sistema vrednosti crpiti jbg

    Ideja da je Bajden bolji za bilo kakav ishod od pomorandže je suluda jer je lik poslovno nesposoban i izlapeo, i onda odluke donose ko zna kakvi aparatčici

    Ovako znaš ko je odgovoran pa ako ne valja trk na krov. Ne znam možda je to ta večita blaga paranoja od velikosrpske agresije i ideja da demokrate malo manje boli pimpek za balkansko pitanje te da će jak Nato štititi mir u bosni bolje nego prošli put

  11. Pa vidi, ako ćeš već da uposliš klinca od 20 godina koji vrv nije služio vojsku i deluje kao prljava polupana metalika school shooter (što je korisno, jer ko će takvog tipa da poveže sa agenturama i organizacijama, prso lik i to je to), moraš da misliš o tome da

    - takav čovek ne može tek tako da dođe u posed sofisticirane puške
    - ne može tek tako da počne da puca ko profi hitmen

    Ove priče sa CIA brejnvošingom i manipulacijom (ozbiljno dokumentovane) stare su sad već nekih 60 godina, ono, da uzmu jednog ovakvog klinca i operu ga nije baš neka nauka, i ovaj vrv bio u fazonu roknuću Trampa spasiću svet, biću heroj. Kad je krenuo da maši i Tramp lego van domašaja, ovi ga sinuli da ne može da priča bilo šta, a i da deluju profi, intervenisali u sekundi i uklonili opasnost, spasili ljude itd.

    Ne tvrdim ali moguće skroz

  12. Za jebacha i caru;

    Ne mislim ja da je Bajden izlapeli bolji od Trumpa ali ako npr Dodik i ta družina podržava nekoga (Trump, Putin, Orban) to za mene ne može biti dobro. Ne kažem da je nešto drugo VIŠE dobro, ali je svakako MANJE zlo.

    Da se ne lažemo, većina u srbiji isčekuje dolazak trampa zato što se:

    1) nada propasti amerike i dubljim podjelama u njihovom društvu pod njegovim režimom
    2) opravdano misli da je tramp veći srboljubac od bidena koji je 90ih pričao šta je pričao.
    3) misli da će im amerika pod trampom izaći u susret kada je u pitanju Kosovo tj ne mozda da im ga u cjelosti preda nego da se formiraju neke jače srpske državne strukture tamo

  13. Ovo sa Trampom je sad gadno ako pobedi jer Klintoni, Bajdeni, Peloši, Obame...Su sad već jako stari i ako puknu u novembru - pukli su za sva vremena, cela jedna garnitura njuški odlazi u aut zauvek, a nemoš ih tk tako zameniti. Ovi što ostaju, Kamala, onaj papak iz Kalifornije, pa i Viktorija Njuland, su u principu nejaki i neharizmatični, ništa od njih. Raspada se ta stranka tamo, ako ostanu bez vlasti a Tramp ne bude totalni promašaj, republikanci posle mogu uzmu još jedan mandat. Jednom rečju mora da se rasformira partija i dođu neki mlađi i zajebani, a niko od matorih ne namerava da gubi privilegije.

  14. Viš da im je lakše da likvidiraju Trampa nego da jednostavno otruju Bajdena i kažu da je gekno u snu, u šta bi ljudi negde rado poverovali - prc, nema ko da uskoči mesto Bajdena, slabi su ovi, a i stranka je na tankom ledu, neće ih ljudi.

  15. Ja bih da vidim Trampa na čelu jer je obećao da će zaustavi rat u Ukrajini, prekine snabdevanje natoa milijardama, najebe se majke mile Faučiju, Cukembergu i još kojekome, a pošto je čovek kompleksaš, deluje osvetoljubivo i jednom nogom je u grobu, ne bi me čudilo da krene da se iživljava na kojekakvoj bagri.

  16. 1) nada propasti amerike i dubljim podjelama u njihovom društvu pod njegovim režimom
    2) opravdano misli da je tramp veći srboljubac od bidena koji je 90ih pričao šta je pričao.
    3) misli da će im amerika pod trampom izaći u susret kada je u pitanju Kosovo tj ne mozda da im ga u cjelosti preda nego da se formiraju neke jače srpske državne strukture tamo

    Sve istina, daće bog i više od tog

  17. A i da eldžibiti trandžament leftisti liju malo suze, neophodno je.

  18. E da, jel se seća neko ovog apsolutnog transfera Ace Srbina?

    https://rtv.rs/rsn/politika/dss-vucic-se-stavio-na-stranu-gubitnice_772786.html

    Svi znamo kako je to završilo haha

  19. da eldžibiti trandžament leftisti liju malo suze, neophodno je

    Ako/kad Tramp kobijedi i kobjasni, ovo planiram nasnimiti u mp3 formatu i pustati sebi kao uspavanku uvece pred spavanje

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.