Prijava

Kao i za muzikom, gotovo svaki čovek ima potrebu za smehom i zabavom - ali opet, kao i kod muzike, različite ljude zasmejavaju različite stvari. Neko se kida na Žikinu dinastiju i gadi se džekesa, kod drugih je opet obrnuto; masa ljudi voli stendap komediju, ali preferira jedne komičare dok su im drugi smarači, koji su ostalima opet zabavni...Od čega zavisi? Inteligencije, obrazovanja, nekakvog smisla? I kako tačno da kategorišemo humor?

Trebalo bi pokušati stvarno kategorizovati humor, od onog seljačkog i glupog do bola, preko sofisticiranog, do krajnje odvratnog. Kontam da tipa kursadžije, dinastija itd idu u jednu istu, saut park, džekes i drawn together takodje u istu, iako postoje razlike naravno.

Odlična tema. Napisala bih štošta ali se bojim da će ispasti kao i uvek neko gadno sranje. Bolje da ćutim.

Brt kako si strpao džekes i saut park u istu kategoriju?

Напиши штошта.

Sautpark i džekes taj neki ikstrim agresivni humor, mada se razlikuju jedno od drugog naravno.

Sautpark je najuzvišenija forma satire verovatno ikada

džekes je golo govno haha gle ga skočio pa pao i polomio nogu ja hajvana

Da Džekes je golo govno totalno. Za SP se ne bih složio pošto su vremenom i sami postali svojevrsan establišment, a i siluju baš mnogo. Neke stvari su im fenomenalne i dalje, da. Meni najviše odgovara Alan Ford, vrv jer sam odrastao uz njega. I Dejv Čapel. I naši filmovi neki matori, Radovan Treći i još nekih malo stvari, ostalo mi je jednostavno neduhovito. E da TLN je bio genijalan, naravno.

Iz rubrike bravo komsije, Pervanova Vecernja Skola i Bitange i Princeze

Viza za budućnost, još blam osećam. Bravo komšije.

Što se vrste humora tiče, najviše volim sarkastičan humor. Ne volim nasilan humor tipa Džekes.

mene samo rastužuje kako negde postoji neko ko misli da je big beng firi smešan.

Komsije su generalno operisane od humora, nevezano za format. Serije/filmovi/mimovi, sacuvaj me Boze sta ti ljudi rade

džekes je golo govno haha gle ga skočio pa pao i polomio nogu ja hajvana

hahahaha to šmokljo, meni je džekes u fazonu 5. smo razred osnovne na informatici i okupimo se svi da na jutub gledamo fail compilation 2023.

ja npr. nikako ne volim onaj "random" humor ali mnogo volim neke ironične mimove i interne fore, samo ako imaju smisla

Pisao sam davno, meni je Drzavni Posao npr golo mudo, a znam gomilu ljudi koji su drkali na to, pokusavao sam gledati x puta i uvijek isti rezultat

isto, previše sam nevojvođanin izgleda

Zato što pišeš "uvijek" zato ti je golo govno, da pišeš "Ujvidek" bilo bi ti top.

Ja državnog posla pogledamo dve epizode možda.