Prijava

Bukv banuju hotule lololo po forumu.

Bukv banuju hotule lololo po forumu

Hotije po novom brat hotul kobjasnijo kako se kae

Hvala Caro. Čovek je programer. Nešto otrpilike kao ovde neka manjina. Taj bivši moj muž. I u vreme kada je sreo moju malenkost lečio se, dakle bio je na stabilizatorima ponašanja. Mislim da nijedna devojčica odavde ne bi provalila da se on leči od ičega, a tek ne ja - važim za jako glupavu, jelte.
Tako me je oženio, napumpao, bilo i veselje..Njegovi ćutali, i kad se dete rodilo ponovo počeo da loče.. i tako. Više se neću ponavljati - tebi sam negde osetila da dugujem objašnjenje. Naravno da ne bi bila nikada sa alkoholičarem da sam to znala. Preživela sam užasnu tragediju, tragala sam za mirom i haronijom i malo više razumevanja i zaštite. I sada ako ikad upoznam sasvim mirnog čoveka - moj je. Ali mirnog. Maminog sina pravog. Takvog sam i pre tražila. Nisam žena koja voli loše momke, takav mi je zapao.

Veliki pozdrav mom zaštitniku. ☺️❤️

Razumem ja sve ljude, lako je srati po meni djavolu posle svega, ni ja sam vise ne znam sta sam sve izgradio ili pomogao da se izgradi ovde i u svetu, narocito zbog neta i politickog i ekonomskog sistema ljudi me ne vole, to znam sigurno, mozda i zbog nauke i tehnologije ali bio sam idealista u to vreme, narocito kad sam bio dete, sada i vise i nisam posto me ni satana ni Bog ne vole a o ljudima necu ni da pricam ... Kajem se zbog mnogo cega ali ne kazem da nije gotovo sa projektima... Obecavam, nista vise nece liciti na kurcinu, to je bila samo zajebancija sa moje strane, bio sam lud i neozbiljan u to vreme kao i svi, kao i uvek finasijiski sistem ce se zasnivati na slobodi pa i ovaj novi, jer to fukcionise i to ljudi vole, mogu samo da ga puse ovi iz WEFa jer misle da mogu sve da kontrolisu, bice kako ja kazem jer svi znaju da sam u pravu :)

Ivica Dragutinović