Prijava

У вези са чудним олујама последњих дана, које су изваљивале читаво дрвеће из корена, а поштеделе зељасто биље, па и по метар и по високо - како су настали кругови у житу?
За разлику од Стоунхенџа, не потичу из магловите прошлости, нити се заснивају на никад доказаним причама као НЛО, а није их могуће ни фалсификовати као призивање покојника (то је показао и конкурс двају листова, ,»Гардијана« и немачког »Пи еМ магазина«, на коме ни првонаграђена, свотом од 3000 £, екипа није испунила најважније захтеве).
Према Великој енциклопедији нерешених загонетака, ове фигуре у житу изводи виша интелигенција:
»Када су поклоници теорије вихора истакли да су све елипсе биле у смеру казаљке на сату, појавио се круг код кога је било обрнуто. Када се споменуло да неки шаљивџија можда прави кругове уз помоћ хеликоптера, нађен је круг тачно испод далековода. Када је фотограф Басти Тејлор летео кући након што је снимио кругове и пожелео да види формацију у облику келтског крста, таква се сутрадан појавила на пољу над којим је летео. (...) Још једна формација из 1990. године (код Чилкомба) (...) са четири четвороугла равномерно распоређена око ње, што је сасвим поразило Миденове упорне тврдње да кругове стварају ,,природне атмосферске силе."« Kolin i Dejmon Vilson
»Velika enciklopedija nerešenih zagonetki« Beograd 2005, str. 113
Ко jе узрок кругова у житу?
1) Натприродна бића? - али она избегавају непосредно мешање у чудеса.
2) Интелигенција дословно виша - са нивоа сателита? Али ми не знамо да су раније цивилизације правиле такве ствари.
3) Холден Колфилд?

Интелигенција дословно виша

Možda neki grmalj od 183

кругови у житу

Uvalim ti kitu

(Ја сам му опсесија).

Liži mi kitu poput lesija

kamenofil
Liži mi kitu poput lesija

Ти и Леси поделите своју интиму са својим пријатељима.

prskam ti kitom po očima

Krugovi u žitu su kad komšija Milo uđe u tvoju livadu i krade pečenjke a oni krugovi ostanu.Ti mu kažeš da ćeš mu odsjeći ruku i baciti ga vanzemaljcima.

Kamenofil je izdajica.

Он је само дубоко несрећан.

ima li neka hot dama s vukajlije

kamenofil
Liži mi kitu poput lesija

Po tebi ću hodati kao po vodi Mesija

Jebacu te u usta kao Volter Vajt Dzesija

Ajde, pobedili ste, neću se više javljati.

Vulajklija true nalog svi je teraju straaah od dupljaka

Ja sam hot dama ali sam Gospa od Noći. Istopićeš se ako me dodirneš hahahahhahahahahahahh

Poješće te mrak

Avii el vulajklija true nalog ili pajsad dupljak