Prijava

Да ли је још неки човек пропо као ја, па да дође овде у ситне сате и гледа шта је лелемудио као млад, јер ето, деси се да и старо кљусе окуси коју трунчицу досаде?
Немам шта да дефинишем, а лелемуди ми се, па канда је овај форум погодан за то.

Na pravom si mestu. Veliki pozdrav!

Тебе се сећам! Поздрав велики такође!

Tozlaguz ftw looooool

Jes ti ono kreiro jarcevinu svojevremeno

Царатиме! Јесам! Док је још мозак радио :) Сад курац, да извине ова раја

Hahahh desi bracula ledjendo carski hug

E, da si vratio tozovca na front page mojne malerises

Је л' се чини вама да је омладина генерално много културнија но што је то било тамо некад у оно доба кад се шиљило по 5 пута дневно?
Мени се чини погледаш неког попреко, одмах можеш и батине да добијеш, а скоро неко ме изведе у јазбине где данашња младеж ђуска, све фини и културни. Не пуше цигаре! Једног сам нагазио, реко' готово, пребиће ме, а оно не, он се мени извињава, тапшемо се по раменима. Шта кој ђаво?!

Delom si verovatno tako prošao jer si sad mator lol, i mi kad smo bili mulci ne bismo ulazili u šibanje sa likovima od 40+ olako kao sa vršnjacima. Ali generalno su trankvilizovani klinci danas, moja deca su još nisu tinejdžeri ali imam gomilu prijatelja sa decom 16-20 godina, nemaju uopšte onaj životinjski nagon da jure pičke, ne drkaju jebote, ode u wc i izadje za minut ŠKK, ovo što ti kažeš izvinjavaju se jedni drugima kad se nagaze.
Možda su ih stvarno čipovali vakcinama i kemtrejlsima, nisu tu čista posla.
Premda pre bih rekao da je u pitanju konstantno blejanje na netu i društvenim mrežama kao i mnogo veća svest o štetnim stranama nasilja, siledžijstva itd.
Nije više kul da si šibadžija.

Да ли је још неки човек пропо као ја, па да дође овде у ситне сате и гледа шта је лелемудио као млад, јер ето, деси се да и старо кљусе окуси коју трунчицу досаде?
Немам шта да дефинишем, а лелемуди ми се, па канда је овај форум погодан за то

Ima nas i propalih žena, druže. Dobrodošao u klub.

Боље те нашао, другарице пропалице :)
Че-Ву, па јес и то што велиш. Свет не престаје да бива зачуђујућ!

staro kljuse veseli se i nazdravi svima,
kazi da li ti se ovaj vukajlija nasa svidja

Старо кљусе чашу диже
срећан чељад младу гледа
шта се тамо лелемуди
за то жуту банку не да

Није њему до хумора стало
ил' да тражи брилијанте ретке
само хоће ако има дроге
ил искусној да рашири ноге

Ima nas jašta. Mada ne osjećam se starim. Valjda...

Osećam se mladom kao baba na motoru ☺️

рофл дефиниши то ако већ није

Hahaha solidna forica

Dečice, hajde budite pristojni i lijepo se ponašajte.

Осећам се тако младим,
унуцима зубе вадим