Prijava

А једно питање!

Јесте се дрогирали више као млади, или сада када сте напредних година?

Лично сам, као млађи много пио, и нисам марио за дрогицу, а сад сам много чешће хај. (Говорим о лаким дрогама)

Tnx Plidu, Vuzi

Ovo dečice zvuči taaaako jezivo..Kao nekro Ejdus

а сад сам много чешће хај. (Говорим о лаким дрогама)

Подржавам, јер су трипови кудикамо квалитетнији, као клинац сам се од печурака испараноисао и плакао јер сам мислио да ме нападају украси за јелку, а као зрели мушкарац сам са другарицом гологуз јурио имагинарну белу мачку по стану и толико вриштао од смеха да ме је фаца три дана болела као да су ме изнабадали.

Ето нешто се размишљам, ви сте заиста кул и добри људи. Сви редом! Видите како сте фини и културни и лепо се забављате.
А и овај сајт, није се променио уопште, барем што се изгледа тиче. Нити има реклама да смарају и неких џиџамиџа нотификација да искачу. И опет људи овде висе и лелемуде. Баш пријатно изненађење. Некако делује као мала фина побуна против фб и инста и штатигаја знам мејнстрима.
Стварно лепо

Чак се ни емоџији не користе толико, просто одмор!

Хаха, врх форестере. Мени су печурке омиљене!

Pajsad trajfo zlatoguzov dupli BASED

Drag si i ti nama zlatoguze samo batali gudru i laku i tesku i cesto i rijetko, droge su sranje pocevsi od alkohola pa na dalje

Хвала што се бринеш, али нису срање, почев од алкохола, па на даље. Мени се свиђа да мењам стања свести

Uf odjednom mi se nešto ne sviđa i to krupno.

Ahahhahahahahahhaa tek sad vidim pravila teme...jbg imam sve zube. Znači šta ću ovde koji đavo

Највише ми иде на курац кад људи причају о дрогирању у Амстердаму, као вау ишли смо покрај докова надувани па у клубић на ексере, а ово са мачком било у распад стану на Карабурми, и не бих ту сцену мењао за све курчеве Амстердаме света.

Ја сам дуго био анти-све осим алкохола, али ако се иоле бавиш креативним стварима или нагињеш ка томе или бар имаш неки хоби, мозак ти је аутоматски адаптиран да под лакшим дрогама прави чуда јебена

Hahahahaha, zar i umnjake čak!??

A ček, forestere, zar ste mačku oboje videli? Nešto mi je tu sumnjivo u tvojoj priči

Vidi braćala rođena sam sa apsolutno izoštrenim čulima, visokoperceptivnim nekim čudima, imam prenaglašeno sve živo što se tiče čitavog mog bića i spolja i iznutra tako da mi još samo droga fali ... neka hvala. Čuda činim u svom natural stanju i to kakva. Ništa za pojačanje mi nije potrebno. Koji portal ćeš otvoriti time osim strmoglavog puta ka nazad nakon kojeg ti je posle samo gore. Ili imaš to nešto ili nemaš. Sjebeš centralni nervni sistem i posle živiš ko biljka, jebeš ta sranja. Hvala mi što se nikad nisam ni usudila da probam te velelepne svetove. Moji su daleko bogatiji, ubeđena sam u to. Bez da imam trzaje i posledice. Ili imaš dar, ili nemaš. Ili si kreativno biće ili kreten ili kreatura.

Ајој, то је баш искључив поглед на свет.

Него сваком своје, нико те не тера, далеко било.

Vidi bracala > slusaj care

Nije isključiv, svakom svoje naravno. Ovo se tiče samo mene lično. Sigurno te neću pajsad staviti na crnu listu zbog toga.
Neko voli lubenicu neko dinju. Vrlo prosto. Hnjo

Јупи јупи!!!
Ја волим и дињу и лубеницу.
Велим ја добра сте ви раја и баш ми се свиђа вукајлија сада!

A ček, forestere, zar ste mačku oboje videli? Nešto mi je tu sumnjivo u tvojoj priči

Ja сам видео и јурио мачку, она се дан данас куне да као јесте и она, а реално боли ме курац и ако није, мени егал