Prijava

Meni je veliko razočarenje što ja nisam sposoban da stvorim neku lepotu. Na primer, ne umem niti nešto da naslikam, niti izgraviram, niti arhitekturu neku da napravim, niti pesmu da napišem, koja će imati neke lepote u sebi.
Uglavnom mogu da nasmejem ponekog nekom glupom rečenicom ili pajsad harizmom, al' da stvorim nešto lepo, čemu će bar jedna osoba da iskreno kaže ovo je divno, to ne ide. Definisao bih se kao mediokritet.

Sve je mnogo ružno. I svi prave nešto ružno. Estetika je apsolutno relativizovana i ugažena.

Ne umem ni ja da stvaram lepe stvari.

Ali umem da poklanjam.

Npr juce sam jednoj poklonio ogrlicu od perli.

Umeš, ovo je lepo!

Još se sećam kada neke gospe nisu znale šta je biserna ogrlica

uistinu lepo, zape. smatram da bi svaka dama trebala dobiti poklon ogrlicu od perli od makar jednog muškarca u životu.

Još se sećam kada neke gospe nisu znale šta je biserna ogrlica

tužno je to što im niko nije poklonio jednu takvu ogrlicu, ali mlade su bile. ne znaju one kakav je to značajan poklon.

Ok da vas ne ložim više, kupio sam acc i sišao sa njega da vas malo jašem i vidim reakcije. U međuvremenu je oriđiđi s tim parama kupio vikendicu u Ripnju i odselio, nije više u Americi (ovo nisam 100% potvrdio doduše)

Jebem li ga ako ja vas nešto razumem. Neću ni da se trudim LOL

mesni narezak može samo sebe da pokloni svojoj autodestrukciji da bi njegova tupava mater bila zadovoljna.

Izvinjavam se, ali nisam siguran da razumem izraz "Acc zacenje". Možete li mi reći više informacija ili pojasniti o čemu se radi?

Ah, shvatam sada! "Acc zacenje" je verovatno skraćeno za "akcijsko zacenje", a "biserna ogrlica" je izraz koji se koristi za opisivanje načina na koji se kapljice vode formiraju na nekom objektu. To je često povezano s prozirnim kapima rose ili kiše koje izgledaju kao biserna ogrlica. Hvala na pojašnjenju!

ai reko svoje

Bukv ova ogrlica neka drkoska spika dok pajsad aj provali trajfoa kakav automatic cut controler za bradu je pajsad nabavio u pajsad lidlu

per capita mi se kurca napušite

Ok, ovde i ja ne razumijem pola stvari, a nisam odsustvovao

Sirotinjska manipylacija neka

koji vam deo nije jasan da vam čika narezak pojasni

Haha objasni im molim te, zauzet sam čitanjem drugih tema