Prijava

Psuj majke po internetu, boli me patka prsotino

solidno kmecanje mejmune

i jbt sta ono pre par dana jos kao hvalio srao o nekim pandama i ph vrednosti sajta. Nagrizlo te je nesto celte moj ne znam koji ti kurac al nije fer se ponasas prema meni tako.

ok, prihvatam.

Nego, da li neko ima neka otkačena rješenja za demografsku obnovu, osim da jebemo cari mamu dok ne onemoćamo?

eto celte sta si zapoceo

a sve vreme govorim kako ne treba vredjati nikoga na sajtu, kako je eksplicitno vredjanje fail, spika za majmune itd itd i de smo sad

Bukv u te svrhe i ovo odradio

Inace izvinjavam se svima koje sam povredio preko neta

Povredio si mi glavic zubom

galantnom posebne isprike nisam stvarno tako mislio

i posebno moram da naglasim da NEMA SANSE DA BI PIPNO BILO CIJU MAMU ODAVDE sve su sad to vec starije zene tako da oni koji bi radili takve stvari definitivno imamo posla sa BOLESNICIMA

haha sjajno, moze lok lagani

Jovo junački sine srpskoga pokreta demografske obnove

Jovo i Škodi - budućnost je svetla

Treba sa ovim izaći na izbore. Demografska obnova Srbije ne valja jer je skraćenica DOS, a to ne vuče na dobro. Ovo što uznemirani avaks kaže srpski pokret demografske obnove, ili nešto slično. U fazonu e ljudi ovako stoje stvari, nikad neće biti dobro ovde, ili oće, ali nešto kratko, nego rađala su se deca i '43. u vreme najveće nemaštine i opasnosti, Turci nam uzimali decu za Janjičare, pa smo ih opet pravili. Ne treba detetu mnogo da odraste i stasa, a zemlja ne može ništa da se pita ako nije sila, a za silu treba da nas ima malo više, ajde, šta ste se tu stisli i umusili, što više dece veća verovatnoća da neko izraste u Pupina, Teslu, Šekularca. Deca su ukras sveta, a i zdravija glava kad imaš dvoje - troje dece, ne stigneš da misliš o glupostima mraš za njih da baviš.

jebite se inače neka kompanija negde neće dobiti pare za dvadesetak godina, a to je prosto neprihvatljivo.

Vrhunski umovi vukajlije, čime biste vi motivisali pučinu da rađa decu sumanuto? Poreske olakšice? Subvencije?

Od čije babe para?