Prijava

Morao bi Mujo ili neko da potrazi

Opet mujo nesto

Ajde ne seri jesi zadrt u picku materinu na nekom postu si opravdavao kako je manje vise sto se tice ljudi na planeti vezano za zlatnu milijardu, kao i sto si kenjao kako je nepravedno sto arapi imaju toliku naftu da je to neka nepravda pa posle to objasnjavao kako neki drugi arapi nemaju itd itd

Pri tome si i vakcinisan na max nemoj mene da zaebavas, mozda ne citam knige al imam seljacku vojvodjansku mudrost

Ajde ne seri jesi zadrt u picku materinu na nekom postu si opravdavao kako je manje vise sto se tice ljudi na planeti vezano za zlatnu milijardu, kao i sto si kenjao kako je nepravedno sto arapi imaju toliku naftu da je to neka nepravda pa posle to objasnjavao kako neki drugi arapi nemaju itd itd

mozak ti je postao sataras od neproverenih poluinformacija jbt. ako sam nesto pomenuo o populaciji, pomenuo sam mozda nekad da ce najverovatnije da se zaustavi rast populacije oko 11 milijarde sam, po modelu onog sveckog demografa naucnika sto nema veze sa gejtsom nikakve.
pri cemu i to, samo je zanimljivo predavanje

kakve veze jebene ima vakcina sad sa ovim?

jbt kako me ti zamisljas covece, da imam stav da treba svakog 8 coveka ukloniti sa zemlje, pa da ga jebem, si normalan u glavu?

pomenuo sam mozda i da nema potrebe za nikakvom nasilnom kontrolom populacije i da hoces, prvo jer zasto koj kurac, drugo jer cim poraste kvalitet zdravtvene nege da deca ne umiru odmah se zaustavi nekontrolisani rast stanovnistva.

a ovo jovorovo cak nije ni to nego je prica o padu stanovnistva tj starenju u delovima sveta, sto ne valja.

Sklon si da verujes mainstreamu eto toliko ima veze jbg nista spec.

Ok rekao sam da sam video, nisam potkrepio dokazima na rekla kazala je.

znaci ovo sto si reko ne da nije mejnstrim nego je jedna od najglupljih teorija zavera koja postoji jebeno.

sataras u glavi, nema druge.

Ok rekao sam da sam video, nisam potkrepio dokazima na rekla kazala je.

U prevodu: čačnuo sam te da se malo raspravljamo stari oponentu moj

"verujes mainstreamu"

jbt, koji majmun si.

uzmi bre procitaj neku knjigu, lepo ti bre kazem, malo povezi taj banglades u glavi jbt.

nije pliduu bukv ubedjen sam da je celt negde pisao u tom kontekstu al ajd ako kae da nije onda nije osim ako ne nadjem post

ma jasno nam je svima da si ubedjen, u sve si ti ubedjen jebeno, i 100% siguran

nego sad na svojoj kozi vidim kolka si budaletina, stavljas mi jos neke reci u usta i tupave teorije, i ocekujes da imam i trunku postovanja za tvoje misljenje, koje je ocigledno poluinformisano, pomesano i glupo.

Pravila teme
Prikladniji naslov bi bio "bijela kuga" ili "demgorafski kolaps". Ali ajd da budemo optimisti i da predlažemo neka rješenja, ma koliko otkačena bila.

d e m g o r a f s k i

Lepo rekao jebac, sto ulaziti u diskusiju sa retardom, ne primajte se na provokacije ocigledne, samo na ignor i lepo svima

jesi procitao 1984 caro?

kakvi ste ljudi neverovatno

Celte, zasto mu preporucujes te knjige, nisam bio aktivan tih dana u cemu je fora haha

eo trazio sam i na kompu, ne vuce google pretragu kao ranije mnogo teze se izvlace postovi na osnovu kljucnih reci, primetio sam da i autore vise ne izbacije gugl kao ranije