Prijava

inače neverovatno mi je što svi na ovom forumu navodno mrze Vučića a čim se iskritikuje vlast i ove neke njihove loše prakse onda je SIROTINJSKA SPIKA

ostade mi jedna objava na prethodnoj strani :'(

jebeš mi mater ne možeš da nađeš posao magacionera van ta dva grada.

dođi u bor dođi dođi u bor

Kinezi plaćaju magacionera ko direktora, makar dok ne prođu subvencije i dok ne iskopaju šta ima da se iskopa i ostave pustaru ovde

hezno sasvim slucajno u slovackoj nakon sto je onaj ruski desnicar dosao na vlast hehe sluchajnoss nebi reko

Bio sam ja u Slovackoj par puta, lijepo ali smor

Msm da se popravio natalitet kod nas zadnje god dve okad je vucko uradio pozitivne ustupke

Nisu bre ljudi dovoljno situirani da imaju dvoje dece, ni dovoljno siromašni da imaju petoro.

kult se stvorio drugaciji, nekad su deca bila prioritet jer je to buducnost kuce i jebo kucu koja decu nema. Danas su deca bukv teret i sta sad da imas polusiromasno dete da ne mozes da mu kupis ajfone i ostala govna sta cemu takav zivot

O tome se razmislja na vrijeme melk, zamisli da si sad neki ugledni stomatolog tu u tom tvom mjestu pa dodje neka fina maca menadzerica u hemofarmu, hoce da joj radis navlake pa je ti malo šarmiraš, izvedeš na večericu jednu drugu pa onda malo hopa cupa pa vjeridba svadba i eto ga jedan mlad uspjesan par kome ne trebaju vuciceve subvencije za pravljenje djece

Sve ostalo prosipanje šuplje, ko nam je kriv što nismo završavali kvalitetne škole

Msm da niko u srb nije odbio bilo koju vucicevu subvenciju bez obzira na pol god rasu imovinsko stanje

Eo pitajte smoleta el uzeo sta

vi sto pricate da ima vec puno itd, jeste, ali problem nije to, problem je kad i ako nastane promena na dole, da se smanjuje tu gde si ti. ako se ne odrzava, raste prosek godina drustva i negde taman kad mi dodjemo do toga da je vreme za penziju, ocekujuci starost koju su nam obecavali i gledali druge, taman tad ce da pocne lapotiranje ako samo trosis a nista ne radis. odes kod doktora, on te pogleda, 70+, i kaze oces se mucis ili odma lapot?

u srbiji vec pocinje da se zivi to.

da ne pricam na sta ce lici vlast i politika i sve kad vecinu glasackog tela pocne da cine senilni userivaci u gace koji misle da su pametniji od svih jer su izvegetirali dovoljno god

Celt odustao od koncepta zlatne milijarde IMA BOGA

ps evo stavicu smajli :)

Negde sam video ranije da si vorsipovo gejcov koncept na nekom postu pre fazon dve dine u jeku pandemije

Znas koliko obicno covjeka zaboli kurac za globalna pitanja svih vrsta, okej mozda bi tu i tamo trebalo da ga žigne jer ta demografska struktura stanovnista govori mnogo o stanju u drzavi ali ovako globalno jebe mi se jel nas ima previse

prvo, ne vorsipujem nista, jbt, nisam ja fanatik ko ti, a drugo gejcov koncept od 1 milijarde sta je jebeno to?

Ok ne klasik vorsip ne budi klada jbt, zlatna milijarda ljudi na planeti sta se pravis lud

Morao bi Mujo ili neko da potrazi ovako je na rekla kazala

The golden billion (Russian: золотой миллиард, tr. zolotoy milliard) theory is a conspiracy theory that a cabal of global elites are pulling strings to amass wealth for the world's richest billion people at the expense of the rest of humanity.123 It is popular in the Russian-speaking world.4

jel ti ja jebeno licim na nekog ko veruje ili stavec, pravi teorije zavere, ili si totalno pobrkao sve od silnih naslova sto citas bez razmisljanja?