Prijava

Nije trebalo da se kače, što jesjes

nisam ja reko da ih etnički ne čiste plidu, samo nemoj da se tripujete da ovi ne bi isto to radili njima da su u toj poziciji moći

Svako ko misli da je krvništvo ove dve strane uporedivo, samo nek zamisli su uloge kojim slučajem zamenjene i da hamas ima atomsku bombu

Muslimani i suživot sa drugim religijama ne postoji još od Saldina na tom prostoru.

Ništa se ne bi desilo, jer bili bi pod apsolutnom kontrolom amerike kao izrael sada

Pa ne pričam o perfektnoj analogiji plidu pričam da se ta bagra dokopa par bombi na nekom crnom tržištu sada, šta bi se desilo

Ma zbrisali bi izrael + bi zaratili s “braćom muslimanima” u okolini, ja to ne poričem, osudio sam i ovaj sad napad inicijalni. Meni samo smeta što se teror vrši nad civilnim stanovništvom kao odmazda a znam da mosad + cia imaju mogucnosti da lociraju sve koji se kriju iza naroda

Pa sjecas li se kad tokom trampove vladavine cini mi se, lociraše onog generala iranskog i zviznuše ga dronom u obrvu lagano.. nemoj da mi sad pricaju da je potrebno rokati po rendom civilnim objektima u gazi

Dovoljno je pogledati muslimanske zemlje od Magreba do Levanta, unazad 100god % smanjivanja hriscanskog i jevrejskog stanovnistva. Sto kaze zmaj nije ovo vreme Saladina kada su muslimani bili daleko humaniji od hriscana, islamski fundamentalizam i debilizam je situacio potpuno okrenuo naglavacke.

Cak i pre doseljavanja jevreja krajem 19-og veka mozete naci kakvi su uslovi za zivot bili za nemuslimane, lako je naci, cak su neke od licnosti poznate, kao americki pisci itd pa se za to malo vise culo nego obicno.

Plidu ce se iznenaditi kada se bude malo informisao s obzirom da je pisao da muslimani ne otimaju tudje zene haha bukv trademark doticne religije, sto cak ima osnova i u samom ucenju.

Ovo sve sto sam napisao napominjem ne abolira jevreje koji unustavaju stambene cetvrti sto je zlocin protiv covecnosti.

sto cak ima osnova i u samom ucenju.

Istina, moram priznati

Mada ne bih ja sve svrstavao u isti koš posebno ove militarističke skupine s nekim ko živi po religijskim principima u miru. Ovi prvi tumače religiju kako im odgovara u datim okolnostima ne bi li postigli ciljeve mahom lične a imaju “dovoljno” jako uporište da to sve objasne stanovništvu.

Scouser
Ovo sve sto sam napisao napominjem ne abolira jevreje koji unustavaju stambene cetvrti sto je zlocin protiv covecnosti.

ne abolira ali logički je sled događaja, koji uzgred mislim da nikako nije mogao biti sprečen, predvidivo je bilo da će da se završi celo to sranje krvavo

ali jebiga that's the way she goes

Haha što voli reći ovo “thats the way she goes”

Ono sto se desava Jevrejima tamo to su zasluzili i ono sto se dešava muslimanima tamo su isto zasluzili i nece prestati dok jedna strana ne dozivi totalni poraz.

da ovi ne bi isto to radili njima da su u toj poziciji moći

Jbg nerealno je očekivati da se uloge neće promeniti u narednih 500 godina, i da će Izrael tamo jahati uz pomoć Amerike i moći da radi šta i kako hoće. Svemu dodje kraj, a sav taj arapski svet će itekako imati povoda za krvne osvete i ostala sranja. Nema samo Izrael nuklearno naoružanje, ima ga i Iran, možda čak i Saudijci. Ako krene Iran da pada, ne bi uopšte bilo isključeno da grunu ove, iz prostog razloga što do Amerike vrv ne mogu da dobace.

Ta spika o atomskoj bombi i njenoj upotrebi je precenjena. Svaka druga budala u srb bi u naletu besa aktivirala govno i bacila na random lice samo da je ima u posedu.

Evo ga krenuli su u kopneni napad, stej tjund

Ušati je toliko zasrao tamo kod kuće da narod ne samo što ga prezire, već bi i da ga gurnu iza rešetaka, za šta opet imaju milion povoda + sad ovo, gde se žale da ih nije zaštitio itd. Al ne da niko glavu već su krenuli u ovaj hero war, koji mora da gura do kraja, kako bi ostao zapamćen kao oslobodilac, spasilac, heroj ili šta već, a ne lopov i zločinac. Ali slomiće zube na Gazi, i to jako.