Prijava

Rat je u stvari kad satana nekako ubedi gresnike da idu da se bore za Boga protiv drugih gresnika a ne da se mole za oprost njihovih grehova ma koliko mali ili veliki bili... Ko ne pogine, pogine posle potpuno duhovno ili bude porobljen i zarobljen u ovom svetu da sluzi njemu to se u stvari desilo Islamistima porobljeni su duhovno... Samo jedno duhovno bice u univerzumu trazi da ga obozavaju i klanjaju mu se i ubijaju za njega i porobljava, a to je satana i niko drugi...

Svi to znaju odavno, sto da lazemo i sebe i druge i uvek je ista prica ko se ne pokaje i prhvati Isusa uvek pripadne njemu da sluzi na ovaj ili onaj nacin...

Ma sta ja to pricam, znate svi to ali i dalje volite da mislite da u ratovima medju ljudima ima nekih pobednika moralnih ili duhovnih ili sta vec a nema nikad, uvek pobedi samo satana...

Brt to što si Ivica, ne znači da moraš biti edži.

Auuuuu šta ti reče

Neko nam je izgleda sinoć natrčao na
https://www.imdb.com/title/tt0158983/
i shvatio životnu istinu o ratovima

Koja je glupost taj rat!

uvek pobedi samo santana

Ahahaha dobro, hocu da kazem uvek pobedim ja ali bi ispao govno ponovo nekako i stvarno santana ali ja stvarno zelim mir kao i mnogi pa i Bog, to sto su ljudi isto ludi koliko i ja i vise, nije moja kr-ivica...Bar se treba moliti za mir ako nista vise, to je valjda normalno i dobro... :)

Dobro priznajem nije ludji od mene ali je inteliktualna gromada skoro koliko i ja, sto bi rekli u mom selu i crnog djavola bi prevario da postane andjeo i ode u raj(ne kazu, izmislio ja :) ), hocu da kazem, ima jezik...

Elem, Sodom i gomor, gradovi raskalasnih i gresnih, nestali u pepelu i vatri pa posle zaliveni solju mrtvog mora dobijaju brata blizanca sudeci po izvestavanju. Kontam da ce gaza za 50 godina (mozda i daleko pre) oznacena kao novi sodom i gomor i da je zato sravnjena

kierkegaard ti si jedina osoba

Da li je sada Izrael antisemitska država i kreator novog Rajha? Da li svet mora da interveniše?

ma izraelci i nisu neki semiti, sve rusi neki i poljaci, braca sloveni jebem ih usta klosarska

Braća Kinezi brišu Izrael sa karte sveta :D

In the midst of Israel’s conflict with Gaza, the two major map platforms in China – Alibaba and Baidu – have removed the name 'Israel' from their maps, although the border of the country and the names of its major cities remain

"Everyone has secrets, there are no real conspiracies, only a struggle with fate" - Leader of Illuminati