Prijava

Koga zanima vise od picke izrelska kriza, evo mu moj kurac nek mu bude liza!

Ko se natrti i pocne se klanjati ka sotoni u meki djavoli mu muda doveka pekli... Ko misli da u Jerusalimu na zemlji stanuje a ne na nebu Bog neka mu na dupetu izreste rog.

dobro je ivice smiri se

ha ha sto je smoleman spremno cekao samoban

https://imgflip.com/i/84ctp6

jbt influenseri postali bitan faktor da moras da ih podmicujes

Bog je milostiv i dobar i strpljiv to je istina ali nije bas toliko strpljiv nego trpi ljudske gluposti jer ih voli, ja bas ne toliko, mada se trudim zbog Boga...

ovo se bukv ceka kada ce niz teroristickih govana krene po jevropi

Nece da moze po Srbiji sotonsko-pedofilski kult da deluje a tamo neka da bude koga boli kurac ,oni podrzavaju koliko vidm antihrista i cist pederluk kao i amerika...

Ja sam odustao od podrzavanja Drakule sada podrzavam Boga i onako Drakula ne samo da sisa ljudima krv vec i kurac a to nije dobro za jednog vodju djavola da radi, blamira nas...

Pazi ti govno jevrejsko, sad ce na sve da se vade zbog holokausta, sve da im je dozvoljeno ccc. Ko camuge americke sto se vade na ropstvo vec 200 godina

Da sada ce i vestice da traze prava neka, zbog par miliona spaljenih za vreme pre kuge i posle kao i macke njihove.. a sve zbog toga sto i dalje na mesecini vole da igraju gole i ljube dupe vragu..

Ja mislim da svaka religija cak i vesticija mora da se postuje i ceni sem Islamska to mora da se zaustavi i zbrani svuda jer nije cak ni vera, sekta ili kult nego bukvalno anti-vera...

Ako neko naziva pravslavnu veru religija nije cist u glavu to je crkva a ne religija tako je i nazivaju i demoni i andjeli a i Bog CRKVA, samo se neki kao pametni ljudi prave ludi pa i nju svrstavaju u sve ove sekte to jest religije...

tesko je to objasniti ljudima koji su pod magijom ovog sveta to jest u ropstvu njemu...

јебач пресретач
Caro klepi neki tajmaut leba ti

jeste, pa da ga odbanujes. Dobra navlakusa