Prijava

Trifajzer je zli brat blizanac Triforsa, crno i belo, jin i jang, večita borba kosmičkih principa i energija od koje svi zavisimo.

Trifajzera hocu ja, necu jedan necu dva...

Brat trajfo antipod busteru

Ej Celte, ima u Nišu jedan budista sigurno.
Uvukao i tadašnju curu u to, išli u J.Koreju, pa se razočarao u to sve. Kaže taj izvorni Budizam otišao u qrac. Sve neke reklame i kapitalizam kroz njega se provlače.
Posle se rastao s curom, sad i jedno i drugo imaju posebne porodice.
Ne znam da l' mu je i ta druga žena budista.

Dovodili bili nekog budističkog sveštenika da drži predavanja, pa poljubili vrata kad su tražili prostor, jer SPC ne daje da se takvi event-i pojavljuju bez njihovog amina.

Siiiiipi taaaaj peeeeeeeepsi

zanimljivo mi da trifors mi skroz vuce na te istocne religije, sa cakrama i ocima i slicno, skroz bi mu se svidelo sve to.

e caro,

aj uradi ovaj test (iskreno) i kazi mi sta si ispao:
https://www.16personalities.com/free-personality-test

jesi procitao knjigu?

Myers briggsov test, ima dosta tacnosti u tome, mislim da ga smatraju najrelevantnijim od tih testova licnosti

Majers brigs je horoskop za ljude kojima je ispod časti da priznaju da ih zanima pravi horoskop

Nije bas kao horoskop jbg ali slazem se da se ne treba previse uzdati u to

Your personality type is: Architect Your full personality type code isINTJ-T

80% Introverted

bajzed

dobro ime za kafanu, kafana tri fajzera

hahahaha

A u horoskopu običnom za neintelektualce sam ovan, takoreći Bafomet

Skauz ja sam intj isto #metoo

<3

Majers brigs je horoskop za ljude kojima je ispod časti da priznaju da ih zanima pravi horoskop

jeste, al ja mogu odmah da pogodim da si ovan, jel da?

Celte da je trebalo 5 doza, da li bi uzeo svih 5.

Iskren odgovor samo

Ja sam ENFP, sudite mi

Celte da je trebalo 5 doza, da li bi uzeo svih 5.

kontra pitanje kad vec koristis tvoje stabibilokadbibilo strawmenovanje: da je nevakcinisanje znacilo da ne mozes da radis svoj posao, da ti se plata smanji na 100€, ne mozes da radis svoje omiljene aktivnosti (ako ih imas), i zivis u okolini gde svi oko tebe misle da si debil sto to radis sebi bez nekog posebnog razloga, jer nisu lalosi pisaci uz vetar, jel bi se vakcinisao?

iskren odgovor samo