Prijava

Znate da jebete jedni drugima užu i širu familiju, napušavate kurcem… a kad treba da se sroče dve smislene rečenice - kita

def podrska za ovo, da se ide u banan ubuduce za te neke eksplicitne psovacine kao sto je avii bila banovana za gluparije (cuj klela jebote) a ostali kmejmuni abolirani x puta jer kao fOrA jE JeBaTi MaMu to je kul naši smo znaš bate forum sloboda

Jebo sam fino mamu u defki trojici junosa, saebrebilo

i dobio plus poljubac i pohvalu

jebaču, jesi li spreman da poništiš koju god bananu bude dao onaj šakal koji je osvojio kontra nagradu? ako jesi, pravi si jebač.

brate necu te banovati koji ti je, bolje jebac nek odbanuje fazon zozoa ili vuka (obj ovo bi bilo zabavno)

ako jesi, pravi si jebač

bi lajk:
https://imgflip.com/i/83kji7

Dogovorićemo se valjda burazerski ko leti, da ne ispucavamo obe moći obojica

Bilo je mlako takmičenje vrlo i nisam očekivao nagradu. Ofc upotrebiću je ako dodje do neke proizvoljne tiranije nad legendama foruma

caro, mrš mamu ti jebem na gomili zajedno sa svim ostalim ženskim rodom i to u reverse cowgirl pozi.

Zapratio me nečiji dupli u roku od odma kad su objavljene nagrade ahahahah

OVAKO DUPLJACI
Zahteve za odban primam u pvt radnim danima do 17h. Priložite materijalne i formalne razloge zašto baš vama odban u formi motivacionog pisma. U naslovu pvt-a ide ime original naloga. Sve razmene su strogo poverljive, kad ne kazah za lažljive oči neću ni za vas. Molim lepo

odbanuj stratu jebiga, neka sajt gori.

mesni narezak
caro, mrš mamu ti jebem na gomili zajedno sa svim ostalim ženskim rodom i to u reverse cowgirl pozi.

pre 10 minuta

mesni narezak
i jebem ti mater.

snime tebrice nije ti ovo trebalo, ide laaaagani pvt gosn profu

Mesni pretera ga jbg. Ne znam kako da te iščupam sad, mora vadimo kestenje iz vatre kod Care pa šta bude

S obzirom da spadaš u gorepomenute legende jelte

jel ima ko broj telefona od kajzare? treba mi.

OH NO

anyway, mesni koga bili uvo za ovo sto si lud batke

znam da je nekad vuk kačio na čet broj mobitela od gospodina, ali nisam zapisao.

Poruka za haski ziri:

AKO STE I BOLJI I JACI, BOG JE VRH SVIJU!