Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Realnost mi je govorila da će se ovo desiti, ali neizlečivi optimizam da imamo neke šanse..

  2. cigani prljavi na steroidima

  3. El ove naše straa da udare crnca zbog rasisma i naprave faul ili ih strah od trampovih sankcija

  4. Ne razumem što ovoliko svileni u odbrani. Udri bre to jebotepas

  5. Ne znam Skeletore zimiti, gde su nam muda, imate li lakat debilcine da munete ove camuge u rebra, i to samo da vratite milo za drago nista vise

  6. slepci ovi ameri loze ko da su osvojili supcine

    ima novax ispizdi dopala za ovo da se kriva zaravnja

  7. Početkom zadnje četvrtine smo bili na minus 13.

    Izgubili smo sa 26 razlike..

  8. A koš razlika baš bitna u nekim kombinacijama.

  9. Gudrurić je dao svoj doprinos, 13 ipo minuta, 0/4 šut, index -1 jedini negativni od svih naših koji su igrali

    šta hoćete više od čoveka molim vas

  10. Ružno jako da dozvoliš ovakvo poniženje sebi i kao selektor i kao bilo koji igrač, pogotovo ako te već smatraju najboljim na svetu. Ok da izgubiš al 26 razlike da te naguze na velikom sportskom takmičenju, sramota je.

  11. Uvek sam govorio da je Gudurić primer najklasičnijeg zvezdaškog kadra. Dečko je prosto glup i ne ume, a mora jedan takav uvek da bude uključen

  12. АЛО ВУЈАКЛИЈАШИ ПРАТИТЕ ЛИ НЕБИТАН СПОРТ_!?!

  13. WITH JOKIC | 81-81
    WITHOUT JOKIC | 3-29

    :O

  14. Ne znam sta se svi puvaju kao da smo bili favoritI a za dalje i za iskustvo odlicno je ovo

    Do pre dve god nismo imali sket

  15. Nije mala stvar dati olstar amerima 80+, sramota je kriminalna pičkasta odbrana

  16. Ma ko ih jebe prva tekma jok trebali smo izgunuti ko turci

    To samo usa mejmuni mogu se loze ko panjine posle ovake tekme

  17. De su bili proslo svecko nabijem ih

  18. Jeste prva tekma al malo ogrebotina po crnim ručcama nije na izmet

  19. nema ko da ih udari, nemamo više igrače tipa Raško Katić

    i to je dobro, mi igramo classy košarku, a ovi thuggish crnci nek se biju sa južnim sudanom

  20. nije sramota izgubiti sramota je voditi igrače tipa gudurić jer su iz zvezde

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.