Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. pepsi nemoj to za jokića i trojke brate očigledno ne pratiš, zna on 5-6 da da lagano na utakmici samo kad namesti rukicu, posebno je specijalista za da da trojku pri isteku napada kad ekipa nema kud više, samo mu nije bio dan jbg

  2. inače jeste realno očekivali nešto od rafala čovek je propo načisto

  3. Durant usrani nas je dobio, da nije njega i da je sut bio malo bolji bili bi egal i da jokara igra celu

  4. caro ti i ja slično razmišljamo.

  5. Pa to nije za pohvalu hezno

  6. pliduu pogresnu sahtu otvaras lakse prijatelju

  7. 3x bolje ribe odbojkašice od košarkašica en général

  8. odbojkašice na pesku goated

  9. Haha tesko biti bolja riba od krakatih kosarkasica

  10. Trebas mrziti kcerku da je podrzis u namjeri da se bavi kosarkom, mrs na odbojku

  11. nema bre para u odbojkama

  12. Mrmun has joined the chat

  13. evo ga i prvo tozla

    pliduu a bosna el osvojila neko LOL

  14. -200k iz budzeta raduj se srbijo pod sljivama

    *400k

    Ako ekipno neko uzme to je 2-3ipo meleona a ti srbijo gledaj u ekran raduj se

  15. pa nek uzmu bgt šta, ko nam je kriv što smo kao klinci igrali wow i drkali kurac umesto da se bavimo nekim sportom

  16. Ja sam mislio da se igra za cast i za srbiu za narod obicni

  17. Mislim da su njih dvoje odavno obezbedili nacionalnu penziju, jer se ona dobija i za bilo koju medalju na EP ili SP tako da nam ovo ne ide iz džepa. U stvari ide, jer dodatno plaćamo, i to prilično debelo, i svaku medalju posebno:
    https://rs.bloombergadria.com/ostalo/opste/62809/zlato-za-srbiju-na-oi-vredi-200000-evra-koliko-daju-ostali/news/
    Mnogo više nego sirotinja iz okruženja poput Hr ili Slo. Zato su nam nagrade za znanje (npr. u kvizovima kao što je Potera) višestruko manje.

    Ajde što dajemo našima, nego se sad namnožilo ovih muslimansko-ruskih Srba u borilačkim sportovima, imaju po jedno-dva prvenstva svake godine, poosvajaše medalje na nebitnim takmičenjima i nadobijaše se nacionalnih penzija.

  18. svaka budala može da nabuba nešto, ne mogu svi da budu sportisti (ne zajebavam se)

  19. Jesi li pročitao članak, hezno?

    Uostalom, svaka budala može da navežba pucanje ako počne na vreme da trenira i da negde na nekom nebitnom EP uzme bronzu i "zasluži" nacionalnu penziju.

    A što se tiče "bubanja" i znanja, pa niko još nije dobio nacionalnu penziju za to. To sam uzgred samo pomenuo, možda je bilo van konteksta, ali je zaista interesantno koliko su nam manje nagrade u kvizovima, istim onim koji se emituju i u drugim zemljama. Čak i bugarska Potera daje trostruko veće iznose. Čisto da se zna šta se i koliko vrednuje u Srbiji.

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.