Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Autor sijalica sa Vukajlije (koga nažalost ne znam lično) je pravi primer da dobra memorija i inteligencija najčešće idu u paru.

    Koliko ima tu zapravo samo do zelje i interesovanja pojedinca?

    memoriju razvijes citanjem samo ako imas interesovanja… naravno, mislim mozda ima do nekih predispozicija ali ono to sto znam gorski vijenac i fausta napamet uz podatke kad je bila bitka kod blindhajma i listu engleskih monarha je do toga sto sam to vazda citao jer me zanimalo, vrc svaki iq96 ko ja moze da popamti gomilu nebitnih info samo sto je mene zanimalo to a neko drugi bacao drkicu 24h

  2. Sve je to povezano. Veća inteligencija podrazumeva šira interesovanja, šira interesovanja više čitanja, više čitanja više zapamćenih informacija...

    Da ne dužim, ipak je ovo tema za Olimpijske igre. Jedino ako na sledećim stvarno ne uvedu pab kvizing kao olimpijsku disciplinu.

  3. Mozda imas pravo brt, mozda ima neke veze.. Inace kad pomenu kvizove, mali fleks, jedina korist od tih nebitnih informacija je sto sam uvek u pab kvizovima drao sve mejmune pa imam kuci lopatu onih kartica za dozivotni popust xe

  4. Mene su te nebitne informacije i informacije van struke na nekom drustvenom i ljubavnom planu daleko odvele, ribe su uvijek bile fascinirane kako mogu da objasnim “uticaj fosfora i nikla na crijevnim mikrobiom” dok sam studirao nešto skroz drugo a drugari u fazonu “ma plidu zna garant”.

    Na poslovnom planu ne bih odmakao ni milimetra sa znanjem van struke nego bi jos dobio titulu profesionalno yappera

    Tako da:
    znanje u struci s brdom neznanja svega ostalog > znanje van struke

  5. luburic cepa na

    M A X
    A
    X

  6. znanje u struci s brdom neznanja svega ostalog > znanje van struke

    https://media.tenor.com/nD0fr6R2lK8AAAAj/mastermind_23.gif

  7. Ispalio se mislio danas sket

  8. Uuuu brate zamisli to kviz na sledecim oi, treba to pustiti ko fejk njuz da se isprima jedno 20-30%

    N A C I E
    A
    C
    I
    E

  9. Dje si caro, sta kazes na ovu musku odbojku

  10. Nisam znao da su slovenci postali velesila i u odbojci

  11. Sutra djovax od 12 protiv keplera

  12. Ок јебаће га basxh

  13. Sve nekakav rukomet odbojka ajd u kurac gdje su oni atleticari, danas gledo one gimnastičarke interesantnije od ovih debilnih sportova rukomet kurcomet

  14. presmor su igre bukv mogu pogledam neko finale polubitnih sportova gde su nasi, basket cu ispratim i eventualno sprint na 100 i 200m sve ostalo miki maus

    i da djovaxa ofc

  15. Pobedismo amerikance u basketu

  16. koštalo je jedne sitne frakture nosa dobro smo i prošli nije otišo bubreg nečiji

  17. kokara u cetvrtak sa cičipasom bice zaebano

  18. Порторико, мики маус нациа реал