Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Marko Gudurić, bek šuter, koliko ja odoka mogu da vidim ima 25-30% šut za 3 u karijeri. https://www.proballers.com/basketball/player/16857/marko-guduric/totals

    ko ovog čoveka zove u reprezentaciju i zašto

  2. Ase raspada ovaj portoriko jedva disu

  3. šta se jokara napalio

  4. Ови имају неког сиротињског Ембида

  5. nemoj tako henzo za gudrurića jeste da je očajan u napadu ali evo videli smo kako ume dobro da odigra odbranu protiv ovakvih D tier repki

    nećemo da pričamo o tome kakav je protiv ozbiljnijih protivnika

  6. jebo vas portoriko, samo jednog igraca imaju u nba, drugi ne igraju NIGDE

    Treba 60 razlike da ih ogulite, taj je odnos snage

  7. GUDURIĆ

    Glupi musavac; moron

    - Igrao sam Embida na više, naš kakva kvota
    - E liče koji si Gudurić

    Eto odabrana kome treba za promenu nika

  8. Ok anulirali smo minus od supergiga starova

  9. Plidua za motivatora

  10. Е јбг пропустио сам Гудурићеву магију и коњушарев скоро трипл дабл

  11. konjušar mogo da bude četvrti igrač u istoriji sa olimpiskim tripl dablom al ga senilko izvadio na kraju treće i nije ga ni vraćao

  12. al gle što nas kinezi peru u basket lele lele

  13. Oo

    Kakav je ovo glitch u matriksu

  14. ste zavalili majmunčine na koju userčinu smo dobili holandiju u basket https://www.youtube.com/watch?v=s8PuRateH_U

  15. prekurcili su se ovi jesovani, uz usa i engleze najveca govna, posle idu njemci i ustase a tek onda ovi hc mudzosi, zatim modz kinezi pa ukri pa rujani pa mi

  16. brate

    dje je onaj masni djembeli stoe baco kugle i izduvo

  17. Ako misliš na onog našeg-vašeg bacača kugle, operisao je žuč ili tako nešto pa se nije ni prijavljivao za OI

  18. како се бори против мушкарца је л то она цака они гендери и то какав циркус колорадо

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.