Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Zato sto se i drugi dopinguju, zasto da ne

  2. malo ti to besmisleno, ako doping kurcu ne vredi cemu sve to cimanje. Ako si bolji onda si bolji, sto bi se neko gudrao na sve to gubi poentu

  3. Zato sto pojma nemas sta znaci doping i kolikq je razlika izmedju covjeka koji nije na hemiji i onoga koji jeste i da se nema smisla takmiciti protiv nekog ko je na hemiji. Amerikanci bi i tada imali konkuretnog atleticara isto kao i jamajcani (jer su najbolji ocigledno) ali ne bi bili osvajaci medalje jer bi neki nahemijani srbin uzeo zlato.

    Generalno, to je za tebe viša matematika jer vjerovatno ne znaš ni kako djeluje aspirin a kamoli DoPiNg drži se pravljenja rakije, ja ti o tome ne palamudim jer ne znam kako se pravi rakija niti me zanima i ako si najbolji u pravljenju rakije ja ti ne govorim da je tvoja rakija dopingovana jednostavno je najbolje pravis mozda dodas jos nesto ali nista sto ostalim srbima, rakija mejkerima, nije na raspologanju.

  4. nista ja ovo ne mogu ukapiram metafizika bukv

    znaci doping i kolikq je razlika izmedju covjeka koji nije na hemiji i onoga koji jeste i da se nema smisla takmiciti protiv nekog ko je na hemiji. Amerikanci bi i tada imali konkuretnog atleticara isto kao i jamajcani (jer su najbolji ocigledno) ali ne bi bili osvajaci medalje jer bi neki nahemijani srbin uzeo zlato.

    znaci po ovoj logici medalje uzima onaj nagudrani a ipak pobedi onaj ko ima najbolje takmicare... pliduu, lupetas gluposti ko neko dete

    odluci se el doping donosi prevagu ili ne

  5. Da, pobjedi onaj koji ima najbolji od najbolji, najbolji trkac (koji je na hemiji) od najboljih trkaca (koji su na hemiji)

  6. Jesi li jebeno malouman da to ne mozes da shvatis, mislim zahtjeva malo vise mozdanog kapaciteta od uzgajanja glista ali nije tesko za shvatiti jedino ako si ozasloscen porazom od amerikanaca toliko da ti se blokirala moc razumievanja

  7. znaci svi se jednako gudraju nema tu nikakve razlike medj zemljama takmicarima strucljacima itd ako neko zaboravi uzme drogu nista taj nece napraviti

    opet te pitam sto amerima onda daju imunitet u tom smislu, evo i kinezi ti rekli isto da sumnjaju na sistemsko dopustanje dopinga

    primer

    Kineska antidoping agencija je tom prilikom pozvala američku agenciju da poveća testiranja u atletici, navodeći da postoje duboko ukorenjene mrlje u američkoj atletici i stalno zanemarivanje odgovarajućih procedura i standarda od strane USADA.

    Ovo saopštenje dolazi na dan finalne trke na 200 metara, gde će se takmičiti i Erion Najton, američki sprinter koji je u martu bio pozitivan na anabolički steroid, a koji je odobren od strane Američke antidoping agencije (USADA) neposredno pre Igara u Parizu

  8. Cara be lika “kako termoska zna kad je vruce a kad je ladno aj ne zajebavaj plidu to mora nesto amerikanci da ubace unutra”

  9. menscini ne znas ti to objasnis ipak

  10. Pa ko im daje imunitet, to je prica vas kmecavaca koji nemate dovoljno dobre takmicare da im parirate. Kinezi ne kmece kad im curica od 15 godina donese zlato u gimnastici onda nisu ameri dopingovani ali sto imaju kratke noge, sto su metar i pedeset i sto nemaju lebrona u timu, to im je doping lol

  11. koji nemate dovoljno dobre takmicare da im parirate

    Bukvalno nema timskog sporta u kom ne pariramo Amerima (sem NFL, hokej, bejzbol) kakva ti je to argumentacija LOL. Atletika i gimnastika su druga stvar, ima ih 300+ miliona i ulažu u sve te sportove jako mnogo, tu nema čemu da se nadamo.

    Dop bi bio ok kad bi imao organizaciju koja to može pravedno da kontroliše, al ništa od toga naravno. Jbg doping je negde i kad krljaš meso i jaja ko lud da bi ti mišići bili ka u Stalonea, zašto bi izdvojeni protein ili druge zajebancije bili zabranjeni, kad sve to već imamo.

  12. Pa ko im daje imunitet

    daju ga sami sebi jer mogu to i jeste poenta, isto ko sto jedu govna u ujedinjenim nacijama jer im se moze

    to je prica vas kmecavaca koji nemate dovoljno dobre takmicare da im parirate

    sta si ti gledo sinoc polufinale skvosa

    obj gledano naspram broja stanovnika, budzeta i svih drugih parametara mi smo daleko sportskija i uspesnija nacija od amerike koja drzava kontinent mix svih mogucih rasa itd itd

  13. Nije poentau tome već u prestižu, i naravno lovi. Zamisli da su finale igrali Francuska - Srbija, pa izgubili bi 500 miliona gledalaca širom sveta.

  14. ne znam ocel mozemo parirati danas jamerima u vaterpolu nadam se da ce ovi nasi uznu isto dopinga ko i merikanci kuku

  15. Realno ako pogledamo, sve trkačke discipline, plivanje, atletika, gimnastika...Amerika je u vrhu naravno, ali ne dominira. Duge pruge uzimaju Afrikanci uglavnom, u kratkim tu su Jamajčani i ostali, skok u vis, kugla, disk, motka...Ima drugih koji uzimaju medalje.

  16. Ne kazem samo za vas, ocigledno nema niko.

    Ako imate nekoga da obori svjetske rekorde, izvolite, pošaljite ga. Nisu svi rekordi američki.

  17. Zamisli dozvoliš doping na šta bi to izašlo, pa tek bi se tu takmičili Ameri, Rusi i Kinezi, rokali bi sportiste nema čime ne bi.

  18. jbt ovaj pliduu bukv mogu se okladim u rl da ima ono neko ime kao fazon tonibler, bil ili dzordz ne znam sta je aktuelno bilo u to vreme

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.