Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Jbg Pildu imaš 200k i imaš 200k, nije isto.

  2. melk sa ovim avatarom iz tebe bas izbija onaj true drugosrb autosovinista

    sad ti novak nesto kriv sto je vucela na vlasti i sto se nole pojavio sa svim ostalim sportistima da pozdravi 40k ljudi koji dosli vide ovu blejanu dok vucela zloupotrebio situaciju, isto radio sloba, djindjara, tadic pa sad ovaj da su protesti bili 5 dana kasnije niko o ovome ne bi pricao

    pri tome da je finalna sket tekma bila u terminu protesta vecinska srbija bi gledala basketicu razume se sve sa tobom (i sa mnom). al novax govno ja velicina sindrom

  3. haha evo ti kakvo kolektivno kuliranje zlatnih koka srbije

    https://www.youtube.com/live/eRRaUmSJOs4?feature=shared&t=4880

  4. Opet kara na svakoj temi.

  5. ahahah evo ga dabi kmeeeeee

  6. dabi sta ti kayes na noleta jesi tuyan

  7. Pa to je to, ljudi prozivaju RT, Nolo ništa, ljudi posle minut viču emvipi, Nolo pesnaja gore, idemo tooo. Marš bre u pičku materinu beskičmenjaku, jebo te AV i što ti gura ko zna kakav turnir projekat nešto zajedno sa čaletom.

  8. Mani me tih fazona, narod te podržao kada ti je bilo najteže bukvalno i stao uz tebe - stani sad uz svoj narod, nemoj mutav da se praviš. Jok ne znaš u kakav cirkus dolaziš, dozvoljavaš sebi da imaš meleone i da te žvalava bitanga koristi kao atačment. Vamo eologija kurci palci, grliš drveće, vamo jebo rudnik, nek kopaju ako već tako mora, šta ja da radim.

  9. o cemu pricas, sta ih narod podrzao svako sebe istrosio na max nebil se docepao trunke kolektivne slave i neke istorije. jok podrzo sam novaxa sto sam blejo uz tv i cacko jaja od dosade

    jok ce sad to da sheruje sa nekom gulijom da je usreci. bolece ih bas. Oni su profi u svojoj kategoriji i u svom majndu ima trip da je uradio sta je trebao jer je doneo zlato kuci to je kraj i pocetak

    sve ostalo utopija. u nekom idealnom svetu da, ali sportisti to ne rade kosto reko to su zlatne koke planetarno gledano

  10. takoe dalibore rodjeni drugorsbski db odelenje zaboravljeni saitovi sekcia

  11. Prebacuje temu na Novaka, pametnom dosta.

  12. ali sportisti to ne rade

    A zna da sere o vakcinama onomad

    Necu dalje da se mješam gdje mi nije mjesto, ali nisi objektivan caro, i melk u pravu definitivno.

  13. Zaposlio se u poštanskoj štedionici, sve zaboravljeno.

  14. A zna da sere o vakcinama onomad

    pa nije ti nista srao o vacinama srali svi drugi jova to elaboriro pre neki dan, bukv ispalo ko posledica, opcija dva bila da se vacinise i ne bude te price. Da ga se pitalo da to uradi zbog sirokih narodnih masa postupio bi isto ko i veceras, za sebe i svoju bulju.

    Problem su lozaci koji ne znam sta sad ocekuju treba uradi a nedelju dana pre toga zdusno gledali finale umesto da su setali oko zgrade npr
    slicna prica sa jokarom, ocete neke narodne heroje koji to nisu

  15. Pitam se da li je ovaj trenutak sa profilne sa Đovaxom, isti onaj kad rulja dole viče Rio tinto marš iz Srbije haha, bila bi odlična fora. Mada teško. Čuj Caru kakva govna od četvrtog dana nekenjanja ovde izliva, sportisti ovo ono kurac palac. Nebitno dal si sportista ili akademik, glumac, pisac - il si čovek ili nisi, ili štonobi reko naš glupavi narod na muci se poznaju junaci. Nemoj bre da mi kenjaš tu "ovaj osećaj na balkonu, nikad nije bilo ovako vau" - marš bre u pičku materinu, pokrij se ušima ako si već morao da dođeš i ćuti.

  16. "ovaj osećaj na balkonu, nikad nije bilo ovako vau" - marš bre u pičku materinu, pokrij se ušima ako si već morao da dođeš i ćuti.

    hahaha ti si gledo ovo lol

    sta si ocekivo da izvrse harakiri kolektivno sa terase hahaha

  17. Nebitno dal si sportista ili akademik, glumac, pisac - il si čovek ili nisi, ili štonobi reko naš glupavi narod na muci se poznaju junaci.

    i tu imas dve kolone, eno stimela ti svaki dan protestuje.

    A GDE SI TI PRIJATELJU U TOJ PRICI

  18. Слажем се да је Ноло пичка. Волим да га гледам као спортисту и то што Србин траумира западне снобове али да је по питању неких основних принципа курац од човека то јесте(једино оно око ваце је било изузетак). С угледом који има би могао да наложи народ против напредне секте али јебе му се.

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.