Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Caro, izostavio sam da napišem - djeci, znači samo onom kog ti napraviš je tvoja odgovornost. Ostalo niti možeš uticati niti je tvoja dužnost, vremena će se promjeniti a ti nećeš biti među živim, i šta je tu tvoja odgovornost

    Vanderbilt ostavio djeci bogatstvo veće nego što su tada imale SAD. Nijedan od praunuka kasnije nije bio ni milioner.

  2. Melk, samim tim što ćeš brinuti o sebi, potruditi se da nešto stekneš, da uvećaš ono što su ti ostavili, što ćeš ostati na pravom putu i biti dobar sin iz njihove perspektive, ti ispunjavaš taj “dug”. Da se baviš njihovim porodičnim biznisom, završavaš škole koje oni hoće, da živis sa njima u kući dokle su živi, da sutra tvoja porodica živi s njima, da ženiš onu koja se njima sviđa, i da živiš po njihovim pravilima, to apsolutno nisi dužan.

  3. Opet se vraćamo na to da roditelji prave djecu da bi se ovi sutra brinuli o njima u starosti hahah koja sebičnost i samoživost. Ako su ti vec dali zivot treba da se obezbjede prije toga da ti sutra ne bi bili na grbači, ti si prvenstveno proizvod njihove ljubavi a ne rob. Ja bar tako razmisljam i moji roditelji su tako razmisljali zato ce uvijek imati moju podrsku i pomoc bez obzira na okolnosti u buducnosti

  4. Opet se vraćamo na to da roditelji prave djecu da bi se ovi sutra brinuli o njima u starosti hahah koja sebičnost i samoživost.

    Sad mi baš pre neki dan umrla komšinica u staračkom domu, 70 godina jbt. Malo. Nije da je nešto bila nesposobna i bolesna, niti je živela sama - naprotiv, u kući sin i snaja, unuk i žena mu...Bila viška jbg, stigla mala deca, kuća se smanjila, ajde nano među svoju generaciju. I sad nešto razmišljam - žena došla u tu kuću iz neke druge, uzela prezime, izrodila decu, naradila se ko kobila da bi sa čovekom sve to sagradila. Čemu jebeno? Samoživost? Realno iz druge tačke gledišta ako pogledaš, mogla je komotno da nema potomstvo i da tu uživa u miru, eventualno sve rasproda i putuje. Zašto si dužan narednima - šta, dužan si da braniš zemlju od neprijatelja, požara i poplava, da ustaješ noću u dva da ih dadiljaš kad im rastu zubi i da crnčiš kako bi ih iškolovao, a oni tebi nisu dužni ništa? C, ne ide. Tako se Pildu moj vera i proda za večeru, jer ko ga jebe, sve je to isto.

  5. Realno iz druge tačke gledišta ako pogledaš, mogla je komotno da nema potomstvo i da tu uživa u miru, eventualno sve rasproda i putuje.

    Mogla je, njen izbor. Pokoj duši toj komšinici, možda je bila super žena i možda je život provela u radosti ljubavi i veselju. Jednostavno, došli su neki drugi prioriteti, potomci i ostavili je po strani. Jbg. O tome ti pricam, ljudi polaze od toga da “moraš ti zato što sam ja”, okej ali ko je ikog pitao da se rodi uopšte?
    Možda bi ja izabrao da živim u bakimgenskoj palači a ne u nekom indijskom karton naselju bez osnovnih uslova za život ali “roditelji” prave djecu i rađaju ih u takvim okruženjima melk, za mene to nije roditelj nego neprijatelj. Niko ne zaslužuju da odrasta u bijedi i neimaštini, ništa romantično u tome. Razumna smo bića a nekad se ponašamo kao životinje.

  6. Jer ti
    I
    Ja
    Dva smo sveta
    Različita

  7. Opet se vraćamo na to da roditelji prave djecu da bi se ovi sutra brinuli o njima u starosti hahah koja sebičnost i samoživost. Ako su ti vec dali zivot treba da se obezbjede prije toga da ti sutra ne bi bili na grbači, ti si prvenstveno proizvod njihove ljubavi a ne rob.

    Ja bar tako razmisljam i moji roditelji su tako razmisljali zato ce uvijek imati moju podrsku i pomoc bez obzira na okolnosti u buducnosti

    znaci izmanipulisali su te da se ipak brines o njima u starosti lol

  8. “Među nama ima neka… međa”

    ~ Alija Osmanović, “Nož”

  9. Otprilike caro, ali to je “zdrava” manipulacija. Ako vidim da su se ljudi žrtvovali za mene, naravno da će mi razum reći okej ovi ljudi zasluzuju svu pažnju ovog svijeta.
    A ako si me doveo u neimastinu, zaduzio me kockarskim dugovima ili kojekakvim sranjima, goni se u picku materinu, cim uhvatim priliku da odem iz tog očaja nećete me vidjeti više, u meni ste izlaz našli jel, da mene tovarite grijehovima predaka mrš u pm, pokupiš se i pravac novi zeland kod che vua tamo pa nek se snalaze

  10. ne ide ti to tako plidu, sad ti kao nesto vracas jer su ti kupovali pringlsa i koka kole pa su te zaduzili. Kurca su oni duzni tebi bilo sta, gledas na to ko neka princeza jbt

    kad bi tako bilo kao sto ti pricas nigde nista ne bi postojalo. sta mislis koliko ljudi brine o svojima a dali su im vrlo malo ili nimalo. zahvalni sto su rodjeni uopste nemas 5 mama i tata ko melk sto ima 72 dede

  11. 50 boljinih prijatelja <<< 4 melkove dede (grmalji?)

  12. Hahaha hvala na pringlesima jer bilo ih je

  13. Pringls i kola >>>>> netfliks i čil

    Realno treba odbaciti te američke fore i uspostaviti domaću verziju i to moram podržati

    Pojela mi sav pringls i popušila sav kurac

  14. U pravu si caro, ovo sto sam naveo stoji ali je ekstrem.
    Opet treba stvari stavljati u okvir vremena, ja sam ovi new age debilkoi nezreli meni je bezveze praviti djecu bez pristojnih uslova odrastanja ali jbg nije to bilo uvijek tako, nisu ni moji preci rodjeni u uslovima kao ja ali tad je bilo normala ono pravis djecu, idu u skolu 4 razreda osnovne onda se brinu o stoci i imanju i tako do zenidbe i dalje, danas to malo teže šta ti kažeš

  15. ma kakve kurac uslove, te varijante da cekas da ti se sve poslozi na kraju niti se poslozis nit napravis fameleu pojedete vreme ovako su ubacis u mod da je potrebno i karte krenu ti se otvaraju radis stvari paralelno

    nema tu nista od cekanja, odnosno sto vise cekas to vise postajes blejac. kad pogledas ove nafrakane ribe sa faksovima po firmama sa 40 dina neke uspesne direktorke namontirane po pravilu su u klimavim vezama i nemaju decu. onda idu na 365 oplodnji vestackih a ovom mejmunu vise nemodz se digne pa kao sta je sta se to desava

    zna se kace prave deca kada je neki optimum, dok jos imas zivaca se zajebavas sa svim. mos misliti sto bi bio zanimljiv calac sa 50dina nekom malenom od 5-6

  16. i obavez ako vec kasnis sa svim tim stvarima mladju zenu bar 5-10 dina nikako ove egal varijante

  17. kace setim neki porodicni prijateljii matorci uzeli sredjuju sprat kuce sinu sve namontirali fensi sve zivo pokupovali kao da ima kad se ozeni sve top sredjeno

    ovaj se jedva ozenio 10 dina kasnije dobio jedno dete lol

  18. uu ovim gore tekstovima ces zabrinuti ove nezenje iz offa sto prate, mislice da su zakasnili

  19. Čemu jebeno? Samoživost? Realno iz druge tačke gledišta ako pogledaš, mogla je komotno da nema potomstvo i da tu uživa u miru, eventualno sve rasproda i putuje. Zašto si dužan narednima - šta, dužan si da braniš zemlju od neprijatelja, požara i poplava, da ustaješ noću u dva da ih dadiljaš kad im rastu zubi i da crnčiš kako bi ih iškolovao, a oni tebi nisu dužni ništa? C, ne ide. Tako se Pildu moj vera i proda za večeru, jer ko ga jebe, sve je to isto.

    kako da vam kazem, plidu je u pravu. decu ucis da budu samostalni ljudi, i nadas se da ne ispadnes govno prema njima da i na tebe racunaju kad si mator. pa kako bude.

    ocekivanje zahvalnosti jer sam im brisao dupe, ili skolovao ili stagod je mnogo sebicno. nije dete biralo da bude tu.

    tj, zahvalnost se zasluzuje a ne dobija postojanjem samo. za sve vazi.

  20. e pa ako i plidu i celt tako kažu onda sigurno nije tako

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.