Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Ma, secaj se proslosti, cuvaj to, ali dajte, poredite odgovornost prema istoriji, secanjima itd i odgovornost prema nejaci koju si ti napravio.

    Razumeju dedovi jako dobro to i oni imali decu, kad si vec tu

  2. Sad kad me celt podrzao, unstoppable sam

    Spavate li mirno caramele

  3. Plidu, am I a joke to you?

  4. Ma galantni ti si moja stara podrska do onog trenutka kad izgovorim nesto tipa “lijepa albanka”

  5. Nemoj to izgovarati brt i dobri smo

  6. a dua lipa ne postoji šta

  7. Kakva smo drzava bas smo odlicno prosli ja sam prezadovoljan al drzavu ne cine vrhunski sportisti vec sistem koji funkcionise, i dzaba nam djokovic ako u bolnici za porodilje nikakva hrana

  8. Pustena ona tri mucenika, represivna vlast im smanjila kaznu za 28 dana od ukupnih 30

  9. kakvi smo država je super hahahaha

  10. K A Z A M A T
    A
    Z
    A
    M
    A
    T

    ne smes ni protestvovati vise kod nas zato vecinski narod ostaje kucama a ni na izbore ne izadje cca 45% od straha sig

    (vucela mi uplatio za sendvic)

  11. je l se sećate 2020. šta ste pričali za CG

    e pa hahahahaha

  12. stae bilo nece nikad milo pasti ovo ono pa postavili ovog novog klosara agenta

  13. U svemu je prednjačio amater iz Paname, specijalizovan za utakmice Srbije. Prvi put u istoriji sporta se dešava da jedan čovjek sudi 4 od 5 utakmica jednoj reprezentaciji na velikom takmičenju. On je u američke igrače gledao kao u bogove, pa i nije bilo iznenađanje da radi ono što je radio.

  14. :D

    takoe melk, to je dobar anganzman

  15. Širiš mi tu defetizam, mali ljudi ne možemo ništa da promenimo, sportaši olimpijci gledaju samo svoje bulje. Vidi kako ću bustujem proteste, ima stvar da dobije podršku najvećeg među Srbljima.

  16. tako tako, to mi nije napamet palo da treba novax da se involvira, ja cu srkiju da pisem on je dobar sa vucelom

    Inace vucela oce novaxu muzej otvori, jbg valda ce hteti se zrtvuje

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.